מזותרפיה

לחידוש מראה עור הפנים והצוואר.
החיים יפים כשעור הפנים נראה יפה. טיפול מהפכני מבית רונית רפאל מעניק לעורך מראה צעיר יותר, בריא יותר וחלק יותר באופן משמעותי, ולך תחושה צעירה יותר, ויטאלית ומלאת ביטחון עצמי.
בעשור האחרון, הודות להתפתחויות מדעיות וטכנולוגיות מואצות, ביצע עולם הקוסמטיקה מהפך בתחום הטיפולים להצערת מראה העור ועבר מפרוצדורות כירורגיות לטיפולי אסתטיקה שאינם פולשניים. פרסומי האיגוד האמריקאי לרפואה פלסטית מגלים, כי בעשור האחרון חלה ירידה של 17% במספר הניתוחים הפלסטיים בארה"ב ובמקביל נרשמה עלייה של 123% בטיפולים האסתטיים הלא ניתוחיים.
רשת רונית רפאל בארץ ובעולם גאה לעמוד בשורה הראשונה עם פריצות הדרך המדעיות, העוזרות לחיקוי פעולות ההחייאה המתקדמות באופן טבעי בעור צעיר, לטשטוש סימני הגיל ולהחזרת מראה העור אחורה בזמן – ללא ניתוח.
בואו נשים את זה על השולחן: אי אפשר לעצור את הזמן. מה שכן אפשר לעשות הוא לעצור את הסימנים שהוא חורץ בעור הפנים והגוף שלנו. מזו-אומגה תרפיה הוא טיפול מקיף וממוקד לשיקום הדרמיס והאפידרמיס, תיקון נזקים שכבר התהוו והפחתת מראה סימני הגיל שנראים לעין הטיפול מבוצע ע"י רופאים בכירים.
יובש, מראה חסר חיוניות, קמטים וקמטוטים, רפיון ואובדן נפח הם סימני הגיל הראשונים המופיעים על העור שלנו. הודות לטכנולוגיית המזו אומגה תרפיה ניתן לתקן סימנים אלו ולהחזיר לעור את המראה הקורן והזוהר שהיה לו בעבר.
בטיפול המזו-תרפיה מתבצעת החדרה ממוקדת של חומצות היאלורוניות, חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים לשכבת האמצע של העור (דרמיס). הטיפול מבוצע באמצעות דקירות קטנות על העור, העוזרות לעור לייצר כמות מוגברת של קולגן – סיב המותח את העור. הרכיבים המוחדרים לעור מעבים את שכבתו האמצעית ומשפרים את רשת התמיכה שלו. על ידי עיבוי העור מתקבל אפקט של מתיחה, מיצוק, הגברת הלחות ועוד.
התוצאות:
• מראה עור בריא יותר, מתוח, מורם ומחוטב יותר
• הפחתה נראית לעין במראה הקמטוטים
• חיזוק וייצוב (עיבוי האפידרמיס) המקנה לעור מראה מוצק יותר
• שיפור עמידות העור כנגד נזקי הסביבה למניעת הזדקנות מואצת
למי הטיפול מיועד?
• לגברים ולנשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
• למי שעור פניו רפוי וסימני הגיל מתחילים להראות לעין

אנו ברונית רפאל ממליצים על מזו-תרפיה גם לטיפול באזור הירכיים ובמוקדי הצלוליט, כדי לשקם את מרקם העור ולהרים אזורים רפויים.

לצד המכשור החדשני ומגוון שיטות הטיפול המהפכניות, עומד לרשותך ליין מוצרי טיפוח בלעדיים שפותחו ע"י צוות מומחים בעלי שם עולמי, המשלים את התהליך הטיפולי המבוצע במרכז, שומר על תוצאותיו לאורך זמן ומגן על העור.

Comments

comments