מזותרפיה

לחידוש מראה עור הפנים והצוואר.
החיים יפים כשעור הפנים נראה יפה. טיפול חדשני מבית רונית רפאל מדע היופי המעניק לעורך מראה קורן יותר, בריא יותר ומוצק יותר, ולך תחושה צעירה יותר, ויטאלית ומלאת ביטחון עצמי.
בעשור האחרון, הודות להתפתחויות מדעיות וטכנולוגיות מואצות, ביצע עולם הקוסמטיקה מהפך בתחום הטיפולים להצערת מראה העור ועבר מפרוצדורות כירורגיות לטיפולי אסתטיקה שאינם פולשניים. פרסומי האיגוד האמריקאי לרפואה פלסטית מגלים, כי בעשור האחרון חלה ירידה של 17% במספר הניתוחים הפלסטיים בארה”ב ובמקביל נרשמה עלייה של 123% בטיפולים האסתטיים הלא ניתוחיים.
רשת רונית רפאל מדע היופי גאה לעמוד בשורה הראשונה עם חברות בתחום האסתטיקה הרפואית  הנותנות מענה לטיפולי פנים וגוף בטכנולוגיות מתקדמות לצורך טשטוש סימני הגיל ללא ניתוח.
בואו נשים את זה על השולחן: אי אפשר לעצור את הזמן. מה שכן אפשר לעשות הוא לצמצם את הסימנים שהוא חורץ בעור הפנים והגוף שלנו. מזו-אומגה תרפיה הוא טיפול מקיף וממוקד לשיקום הדרמיס והאפידרמיס, תיקון נזקים שכבר התהוו והפחתת מראה סימני הגיל שנראים לעין הטיפול מבוצע ע”י רופאים בכירים.
יובש, מראה חסר חיוניות, קמטים וקמטוטים, רפיון ואובדן נפח הם סימני הגיל הראשונים המופיעים על העור שלנו. הודות לטכנולוגיית המזו אומגה תרפיה ניתן לתקן סימנים אלו ולהחזיר לעור את המראה הקורן והזוהר שהיה לו בעבר.
בטיפול המזו-תרפיה מתבצעת החדרה ממוקדת של חומצות היאלורוניות, חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים לשכבת האמצע של העור (דרמיס). הטיפול מבוצע באמצעות דקירות קטנות על העור, העוזרות לעור לייצר כמות מוגברת של קולגן – סיב המותח את העור. הרכיבים המוחדרים לעור מעבים את שכבתו האמצעית ומשפרים את רשת התמיכה שלו. על ידי עיבוי העור מתקבל אפקט של מתיחה, מיצוק, הגברת הלחות ועוד.
התוצאות:
• מראה עור בריא יותר,  מורם ומחוטב יותר
• הפחתה במראה הקמטוטים
• חיזוק וייצוב (עיבוי האפידרמיס) המקנה לעור מראה מוצק יותר
• שיפור עמידות העור כנגד נזקי הסביבה למניעת הזדקנות מואצת
למי הטיפול מיועד?
• לגברים ולנשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
• למי שעור פניו רפוי וסימני הגיל מתחילים להראות לעין