סקין ריפר סל תרפי

Skin Repair Cell Therapy

פריצת דרך מדעית – בנייה מחודשת של העור באמצעות התהליכים הטבעיים בגופך

לראשונה, מצליחה רונית רפאל – מדע היופי לחבר בין מכניזם הריפוי העצמי של גופך לטכנולוגיה מתקדמת על מנת לתקן, לבנות מחדש ולהגן על עורך, כך שהוא יוכל לשחזר את מראהו הבריא ולהיראות צעיר יותר לאורך זמן ארוך יותר.
הזדקנות העור היא תהליך מורכב המושפע מגורמים חיצוניים ופנימיים הקשורים ב:
– מתקפה יומיומית בלתי פוסקת של רדיקלים חופשיים.
– נזק לשכבות הדרמיס והאפידרמיס.
– ירידה בכמות האלסטין ,הקולגן והשכבות השומניות.
– ירידה בכמות התאים וברשת הבין תאית.
כל אלה גורמים לשינוי במרקם העור, במיצוקו, בזוהר שלו, בעובי שלו ובגמישותו וגורמים להיווצרות קמטים. גם חשיפה לשמש גורמת  לפיגמנטציה ולגוון לא אחיד של העור.

פילוסופיית הטיפול של רונית רפאל – מדע היופי: טיפולים משולבים להשגת תוצאות מיטביות
פילוסופיית הטיפול של רונית רפאל –מדע היופי דוגלת בשילוב מגוון טיפולים ומוצרים על מנת להגיע לתוצאות המיטביות. הסיבה לכך היא התובנה, תוצאה של למעלה מ 20 שנות ניסיון, שאין בכוחו של טיפול אחד או מוצר אחד להביא את העור למצבו האופטימאלי. בהתאם לכך משלב טיפול ה"סקין ריפר סל תרפי" בין התועלות והיתרונות של שני סוגי טיפולים – האחד מכין את העור, עוזר להגן עליו ומסייע להצערתו והשני מתקן, בונה מחדש ומצעיר את העור. אחד נעזר בטכנולוגיית האוקסי-טק II הייחודית שמאפשרת החדרת מרכיבי הטיפול, קומפלקס טיפולי בלעדי,עמוק יותר מאשר מריחה על פני העור. הטיפול השני משתמש במנגנון הריפוי העצמי של גופך ומאיץ אותו באמצעות פלזמה עשירה בטסיות.
שני הטיפולים המהפכניים הללו פועלים בסינרגיה על מנת להעניק לך את התוצאות המיטביות.

Self -Cell

טיפול זה ממריץ את המכניזם הביולוגי הטבעי של הגוף לריפוי, לבנייה מחודשת של הרקמות ולייצור קולגן על מנת לבנות מחדש את מבנה העור שניזוק ולשפר את איכותו.
על מנת להשיג תוצאה זו, נעשה שימוש בפלזמה עשירה בטסיות שמקורה במטופל. בפלזמה המוזרקת לעור ריכוז של טסיות, תאי גזע ופקטורי גדילה הגבוה פי שמונה מריכוזם הרגיל בדם. ההזרקה מעודדת יצירת אותות באזור המטופל המניעים באופן מיידי את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. הטסיות משחררות פקטורי גדילה המזרזים את תהליך יצירת רקמות וסיבי קולגן תוך כדי שימוש בתאים של המטופל. ההבדל בין התהליך הנוצר עקב הטיפול והתהליך הטבעי טמון בכך שהפלזמה העשירה המוזרקת לעור מגבירה את קצב הריפוי הטבעי ע"י זירוז ההתחדשות והצמיחה של השכבות פנימיות של העור וע"י ייצור קולגן חדש.

הקצב המהיר מושג הודות לריכוז הגבוה מהרגיל של טסיות, פקטורי גדילה ותאי גזע הנמצאים בפלזמה. פקטורי הגדילה אחראים להתחלקות התאים, ליצירת כלי דם חדשים, ליצירת רקמות חיבור חדשות, לחלוקת תאי הגזע . הפרוטאינים המשוחררים ע"י הטסיות יוצרים רקמות חדשות.
תהליך זה מעניק תוצאות ארוכות טווח של בניית רקמות והצערת העור.

יתרונות הסלף-סלס (Self-Cells):
זוהי השיטה היחידה המאפשרת תהליך צמיחה וריפוי עצמי של הרקמות בפנים, בעפעפיים, בצוואר, במחשוף, בבטן ובאזורים אחרים בגוף.
מאחר והדם של המטופל הוא המקור היחידי לפלזמה העשירה המוזרקת, רמת הבטיחות היא הגבוהה ביותר. אין בטיפול כל חומר שמקורו מהחי ותגובות אלרגיות נדירות .
בנוסף, הפלזמה היא החומר היחידי שניתן להזרקה באופן בטוח לעפעפיים ולצוואר.

Oxy-Radical Free treatment

רדיקלים חופשיים הם מהגורמים ההרסניים ביותר לגוף ובעלי השפעה שלילית על העור. הפחתת השפעתם על העור תעזור להגן עליו .
טיפול האוקסי פרי רדיקלס לא מסתפק בהגנה על העור. הוא מסייע גם לתהליך הבנייה המחודשת של העור ותפקידו בטיפול הסלף ריפר סל תרפי, משולש:

  • הוא מכין את העור באמצעות הסרת התאים המתים ע"י הטכנולוגיה של מכונת האוקסי-טק II
  • הוא עוזר להחיות את העור ע"י שימוש במרכיבים יעילים כמו אומגה 3, לציטין וויטמינים A  ,B3 ו-C המסייעים להפחית את מראה הקמטים והפיגמנטציה, ליצור גוון אחיד לעור ולשפר את צפיפות הקולגן, את מיצוק העור וגמישותו.
  • הוא מגן על העור ע"י מלחמה ברדיקלים החופשיים וע"י הענקת יתרונות אנטי-דלקתיים, מעבה את שכבת ההגנה של העור ובכך משפר את היכולת של העור לשמור על רמות לחות סדירות.

הטיפול מבוצע ע"י שימוש במכונת האוקסי טק II המתקדמת של L.RAPHAEL  וביכולות שלה להחדיר את המרכיבים הפעילים לתוך העור עמוק יותר מאשר במריחה נקודתית. הליציטין משלים את הפעולה ע"י שיפור החדירות של ממברנת התא מה שמביא לחילוף חומרים בריא יותר ובכך מאפשר חדירת המרכיבים הפעילים לתאים ושחרור רעלים מהתאים.
התוצאה היא הצערה של העור והפיכה של תהליך ההזדקנות.

יתרונות ארוכי טווח של סקין ריפר סל תרפי:
שמירה על שגרת הטיפולים המומלצת של הסקין ריפר סל תרפי מצעירה את העור.
תחזוקה שנתית של מחזורי טיפולים (הכמות והדחיפות תלויה במצב העור המטופל) ישמרו את התוצאות לאורך זמן רב יותר.

התחילו היום לבנות מחדש ולתקן באופן טבעי את עורכם בעזרת סקין ריפר סל תרפי, הטיפול החדש והמהפכני של רונית רפאל – מדע היופי ותהיו עדים לאופן בו יכולת הריפוי הטבעי של גופכם מתחילה להצעיר את עורכם למראה עור בריא יותר, מוצק יותר, בעל גוון אחיד יותר וצעיר יותר.

Comments

comments