עיבוי ועיצוב שפתיים

טיפולי אנטי אייג'ינג

הזרקות לעיצוב שפתיים
שפתיים הן איבר חושני המושך את עין המתבונן. שפתיים דקות מדי מקנות מראה קפוץ וקשה ופוגמות ביופי הפנים. לרבים מאתנו יש אסימטריה במבנה השפתיים, שפה עליונה דקה ושפה תחתונה בשרנית או להפך, צד אחד מלא יותר וצד אחד חסר וכדומה. כמו כן, השפתיים מאבדות את המילוי שלהן כחלק מתהליך ההזדקנות. כיום, בהליך פשוט של עיצוב ומילוי השפתיים  ניתן ליהנות ממראה יפה וטבעי של שפתיים מלאות יותר.

לשפתיים כמו גם ליתר תווי הפנים חשיבות רבה בתהליך של הצערת הפנים (Facial rejuvenation).  שפתיים בעלות פרופורציה נכונה לתווי הפנים יקנו מראה הומוגני ואסתטי יותר. עם השנים חלה נפילה של עור הפנים, שינויים במבנה הפה ובעיות חניכיים ולסת הגורמות בין היתר למרחק שבין האף לשפתיים להתארך דבר אשר מקנה מראה נפול וחסר פרופורציה בתווי הפנים.

תהליך הטיפול:
הטיפול ברשת רונית רפאל מדע היופי נעשה בהרדמה מקומית ע”י רופא מוסמך ובעל ניסיון ותמיד בעדינות ו/או במספר שלבים כדי למנוע תוצאה מוגזמת . האני מאמין של רשת רונית רפאל מדע היופי הנו שמירה על המראה טבעי ואסתטי.
השפתיים צריכות להיות מותאמות למבנה הפנים. עיבוי השפתיים נעשה באופן פרופורציונלי למבנה הפנים כדי לייצר מראה הרמוני.
אלו הרוצים שפתיים מאד עבות מומלץ לא להזריק את כל כמות החומר בבת אחת, אלא לבצע זאת לפחות בשני שלבים ורצוי להתחיל עם כמות קטנה ולהוסיף חומר במידת הצורך.  חשוב לזכור, תמיד קל יותר להוסיף מאשר להוציא.

למי מיועד טיפול עיצוב שפתיים :
הטיפול מתאים לנשים וגברים.                                                                                                                                                           אסימטריה בין השפה העליונה לתחתונה, עליונה דקה תחתונה עבה ולהפך.
שפתיים דקות המקנות מראה קפוץ וקשה .