עיבוי ועיצוב שפתיים

טיפולי אנטי אייג'ינג

הזרקות לעיצוב שפתיים
שפתיים הן איבר חושני המושך את עין המתבונן. שפתיים דקות מדי מקנות מראה קפוץ וקשה ופוגמות ביופי הפנים. לרבים מאתנו יש אסימטריה במבנה השפתיים: שפה עליונה דקה ושפה תחתונה בשרנית או להפך, צד אחד מלא יותר וצד אחד חסר וכדומה. כמו כן, השפתיים מאבדות את המילוי שלהן כחלק מתהליך ההזדקנות. כיום, בהליך פשוט של עיצוב ומילוי השפתיים במגוון חומרי מילוי ניתן ליהנות ממראה יפה וטבעי של שפתיים מלאות יותר.
למי מיועד טיפול עיצוב שפתיים :
הטיפול מתאים לנשים וגברים.
במקרים של מרחק גדול בין השפה לאף – לשפתיים כמו גם ליתר תווי הפנים חשיבות רבה בתהליך של הצערת הפנים (Facial rejuvenation).  שפתיים בעלות פרופורציה נכונה לתווי הפנים יקנו מראה הומוגני וצעיר יותר למראה הפנים. עם השנים חלה נפילה של עור הפנים, שינויים במבנה הפה ובעיות חניכיים ולסת הגורמות בין היתר למרחק שבין האף לשפתיים להתארך דבר אשר מקנה מראה נפול וחסר פרופורציה בתווי הפנים.
אסימטריה בין השפה העליונה לתחתונה, עליונה דקה תחתונה עבה ולהפך.
שפתיים דקות המקנות מראה קפוץ וקשה .
כיצד מתבצע הטיפול:
הטיפול נעשה בהרדמה מקומית ותמיד בעדינות ו/או במספר שלבים כדי למנוע תוצאה מוגזמת ומגוחכת.
השפתיים צריכות להיות מותאמות למבנה הפנים. יש להגדיל את השפתיים באופן פורפורציונלי לגוף ולמראה הפנים כדי למנוע מראה מגוחך. מומלץ להיוועץ עם רופא מוסמך המיומן בהליך ההזרקה.
אלו הרוצים שפתיים מאד עבות מומלץ לא להזריק את כל כמות החומר בבת אחת, אלא לבצע זאת לפחות בשני שלבים ועדיף להתחיל עם כמות קטנה ולהוסיף חומר במידת הצורך. חשוב לזכור, תמיד קל יותר להוסיף מאשר להוציא.

אפשרות מומלצת לטיפול משלים:  
הדגשת שפתיים 

Comments

comments