פאוור ליפט

טיפולי אנטי אייג'ינג

הכירו את הפאואר ליפט – שיטה חדשנית המעניקה פתרונות למגוון גורמי הזדקנות העור בשכבות האפידרמיס והדרמיס.
ככל שהזמן חולף, חלה ירידה בריכוז החמצן ברקמת העור, קצב חלוקת התאים מואט, אורך חיי התאים מתקצר באופן משמעותי ועורנו נעשה דק יותר, יבש וחסר חיים. כשמוסיפים לכל אילו את נזקי האקלים הישראלי, זיהום אוויר, גנטיקה, שינויים הורמונאליים ועוד- התוצאה היא היווצרות קמטים, התרופפות העור ואובדן גמישותו ותופעות נוספות הנראות לעין. אומנם, טרם הומצאה הטכנולוגיה היכולה לעצור את הזמן, אך טכנולוגיה העוצרת את השפעותיו ומתקנת את סימניו- כבר יש.
עשרות שנות הניסיון שלנו והעבודה השוטפת מול אלפי לקוחותינו הובילו אותנו לפילוסופיה טיפולית המושתתת על התובנה כי אין די בטיפול מסוג אחד או במוצר אחד על מנת להביא לתוצאות אופטימליות ונדרש לכך שילוב של מספר טיפולים יחדיו.
POWER LIFT הנו טיפול מונע ומתקן כאחד בעל תוצאות  מצטברות, הטיפול נחשב לאחד מטיפולי האנטי אייג’ינג המתקדמים ביותר, הודות ליכולתו לשלב באפקטיביות יתרונות של מגוון טיפולים וטכנולוגיות, כגון: החדרת חומצה היאלורונית באופן ממוקד, גירוי זרימת הדם, הסרת שכבות עור ועוד. שילוב ייחודי זה מספק פתרון כולל למגוון רחב של בעיות בכל שכבות העור, ממצק את העור ומעניק לו מראה מלא ובריא  יותר.
הטיפול מתבצע באמצעות שילוב של מספר טכנולוגיות חדשניות:
טכנולוגיית ה – power gun , מזרק חשמלי ממוקד ומדויק אשר שולט בכמות החומצה ההיאלורונית המוחדרת בצורה אחידה וישירה לכל קמט ופגם ומסייעת בהענקת נפח ולחות ברמה מיטבית לעור הפנים והצוואר.
מהי חומצה היאלורונית ומדוע היא חשובה לעור הפנים?
חומצה היאלורונית הנה שרשרת של סוכרים טבעית המופרשת ע”י התאים וממלאת את החלל הבין-תאי של רקמות גופנו. החומצה ההיאלורונית חיונית לרקמות השונות, מעניקה לעור לחות ואף משמשת כבסיס לחלבונים חשובים כמו קולגן ואלסטין. עם השנים, מאגר החומצה ההיאלורונית, הקולגן וחלבונים אחרים הולך וקטן, העור מאבד נפח, נעשה דליל, מקומט ויבש ומתקבל מראה חסר ברק ומבוגר. בכוחן של התכונות הייחודיות של חלקיקי החומצה ההיאלורונית לרכך את העור, לצמצמם מראה קמטים וקמטוטים ולהעניק לו מראה בריא וצעיר יותר .
טכנולוגיית ה- BEAUTY DIAMOND לעור בריא וזוהר יותר
הביוטי דיאמונד מבוסס על מנגון כפול:
ליטוש היהלום הנו תהליך המסיר את שכבת האפידרמיס העליונה, מקלף את השכבה הקרנית, מסיר קרטין ומלטש את העור באמצעות שרביט היהלום.
פעולת הואקום מעלה ושואבת את העור, תוך התנגדות לקצה היהלום, כך במקביל להסרת תאי עור המתים מואצת פעילות מחזור הדם והלימפה.

תוצאות מיידיות ומצטברות:
עור גמיש ומוצק יותר בעל מרקם וגוון אחידים, מראה רענן, מתוח, מהודק וצעיר יותר.
הגברת רמת הלחות בעור ועידוד הייצור הטבעי של הקולגן.
חיזוק וחידוש השכבה החיצונית והשכבות העמוקות של העור (האפידרמיס והדרמיס).
שיפור קצב חילוף החומרים וניקוי יסודי של תאי העור.
שיפור יכולתו של העור לתקן את עצמו והגברת קצב התחדשות התאים והרקמות.
למי הטיפול מיועד:
גברים ונשים בני 35 ומעלה, ובמקרים מסוימים אף קודם לכן.
מי שעור פניו רפוי וסימני הגיל מתחילים להראות לעין.
אנשים בעלי עור פנים מדולדל עקב שינויי משקל.