פאוור ליפט

טיפולי אנטי אייג'ינג

הכירו את הפאואר ליפט – שיטה חדשנית המעניקה פתרונות למגוון גורמי הזדקנות העור בשכבות האפידרמיס והדרמיס ומביאה לתוצאות מידיות ומצטברות.
ככל שהזמן חולף, חלה ירידה בריכוז החמצן ברקמת העור, קצב חלוקת התאים מואט, אורך חיי התאים מתקצר באופן משמעותי ועורנו נעשה דק יותר, יבש וחסר חיים. כשמוסיפים לכל אילו את נזקי האקלים הישראלי, זיהום אוויר, גנטיקה, שינויים הורמונאליים ועוד- התוצאה היא היווצרות קמטים, התרופפות העור ואובדן גמישותו ותופעות נוספות הנראות לעין. אומנם, טרם הומצאה הטכנולוגיה היכולה לעצור את הזמן, אך טכנולוגיה העוצרת את השפעותיו ומתקנת את סימניו- כבר יש.
עשרות שנות הניסיון שלנו והעבודה השוטפת מול אלפי לקוחותינו הובילו אותנו לפילוסופיה טיפולית המושתתת על התובנה כי אין די בטיפול מסוג אחד או במוצר אחד על מנת להביא לתוצאות אופטימליות ונדרש לכך שילוב של מספר טיפולים יחדיו.
POWER LIFT הנו טיפול מונע ומתקן כאחד, עם תוצאות מידיות ומצטברות, הנחשב לאחד מטיפולי האנטי אייג'ינג המתקדמים ביותר, הודות ליכולתו לשלב באפקטיביות יתרונות של מגוון טיפולים וטכנולוגיות, כגון: החדרת חומצה היאלורונית באופן ממוקד, גירוי זרימת הדם, הסרת שכבות עור ועוד. שילוב ייחודי זה מספק פתרון כולל למגוון רחב של בעיות בכל שכבות העור, ממצק את העור ומעניק לו מראה מתוח, בריא וזוהר.
הטיפול מתבצע באמצעות שילוב של מספר טכנולוגיות חדשניות:
טכנולוגיית ה – power gun , מזרק חשמלי ממוקד ומדויק אשר שולט בכמות החומצה ההיאלורונית המוחדרת בצורה אחידה וישירה לכל קמט ופגם ומסייעת בהענקת נפח ולחות ברמה מיטבית לעור הפנים והצוואר.
מהי חומצה היאלורונית ומדוע היא חשובה לעור הפנים?
חומצה היאלורונית הנה שרשרת של סוכרים טבעית המופרשת ע"י התאים וממלאת את החלל הבין-תאי של רקמות גופנו. החומצה ההיאלורונית חיונית לרקמות השונות, מעניקה לעור לחות ואף משמשת כבסיס לחלבונים חשובים כמו קולגן ואלסטין. עם השנים, מאגר החומצה ההיאלורונית, הקולגן וחלבונים אחרים הולך וקטן, העור מאבד נפח, נעשה דליל, מקומט ויבש ומתקבל מראה חסר ברק ומבוגר. בכוחן של התכונות הייחודיות של חלקיקי החומצה ההיאלורונית לרכך את העור, למתוח אותו ולהעניק לו מיצוק ומראה בריא וצעיר יותר, תוך מספר ימים עד שבוע לאחר הטיפול בלבד והתוצאות נשמרות במשך תקופה שבין שישה חודשים לשנה.
טכנולוגיית ה- BEAUTY DIAMOND לעור צעיר ומחודש
טיפול שפותח במיוחד על ידי צוות המחקר והפיתוח של L.RAPHAEL בראשותו של פרופ' שיניצקי. באמצעות הפעולה הכפולה: ליטוש העור יחד עם גירוי זרימת הדם ופעילות הלימפה, הטיפול משחזר ומשפר את הזוהר, החיוניות והמרקם של העור.
הביוטי דיאמונד מבוסס על מנגון כפול:
ליטוש היהלום- תהליך המסיר את שכבת האפידרמיס העליונה, מקלף את השכבה הקרנית, מסיר קרטין ומלטש את העור באמצעות שרביט היהלום.
ואקום- הואקום מעלה ומחזיק את העור, תוך התנגדות לקצה היהלום, וכך המקביל להסרת תאי עור מתים עוזר להאיץ את מחזור הדם ופעילות הלימפה.

להעצמת תוצאות הטיפול ולשמירתן לאורך זמן, עומד לרשותך ליין מוצרי טיפוח בלעדיים מבית L.RAPHAEL, שפותחו ע"י צוות מומחים בעלי שם עולמי בראשות פרופ' שיניצקי. מוצרים אילו מותאמים במיוחד לטיפולים האקסקלוסיביים שפיתחה רונית רפאל ולכן אינם נמכרים בשום מקום אחר, למעט בסניפי רונית רפאל.
תוצאות מיידיות ומצטברות:
עור גמיש ומוצק יותר בעל מרקם וגוון אחידים, מראה רענן, מתוח, מהודק וצעיר יותר.
הגברת רמת הלחות בעור והגברת ייצור הקולגן.
חיזוק וחידוש השכבה החיצונית והשכבות העמוקות של העור (האפידרמיס והדרמיס).
שיפור קצב חילוף החומרים וטיהור תאי העור.
שיפור יכולתו של העור לתקן את עצמו תוך הגברת קצב התחדשות התאים והרקמות.
למי הטיפול מיועד:
גברים ונשים בני 35 ומעלה, ובמקרים מסוימים אף קודם לכן.
מי שעור פניו רפוי וסימני הגיל מתחילים להראות לעין.
אנשים בעלי עור פנים מדולדל עקב שינויי משקל.

Comments

comments