פילינג רפואי

טיפולי אנטי אייג'ינג

פילינג TC נעשה באמצעות מריחת חומר חומצתי. כתוצאה ממריחת החומר נוצר אפקט הפילינג- תהליך שבו חלים שינויים בעור. בדקות הראשונות מורגשת תחושת צריבה, גוון העור משתנה ללבן ולאחר מכן הופך אדמומי. לאחר חלוף יום וחצי מהטיפול מופיע גלד חום אשר מתקלף לאחר מספר ימים ועד עשרה ימים.
הטיפול מיועד לעור הפנים: לעידון הקמטוטים על פני עור הפנים, הבהרת כתמי השמש, שיפור קל של צלקות ושינויים במרקם העור. תוצאת הטיפול היא אינדיבידואלית. לא ניתן להשיג באמצעות הטיפול את התוצאות של ניתוח פלסטי.
לאחר הטיפול צפויות תופעות לוואי כגון: ביום הראשון מופיעה אדמומיות ונפיחות בכל אזורי הפנים, בעפעפיים ומסביב לעיניים (במידה אינדיבידואלית), ביום השני והשלישי העור מתוח ומקבל גוון חום/אפור עד היווצרות גלד בעיקר סביב הפה (קילוף עבה יותר), בהמשך מתבצע הפילינג (הקילוף) הגורם לתחושה של גירוד, מעט צריבה ואף ייתכן כאב קל (סביב הפה, בדרך כלל), ובשלב זה אופייניים תחושת מתיחה, יובש ואודם בעור. לעתים אף ייתכן שיופיעו פצעים באזור המטופל. פצעים אלה נעלמים.
לעתים נדירות האדמומיות המופיעה על עור הפנים נמשכת כמספר חודשים. כמו כן לעיתים מופיעה פיגמנטציה הנמשכת גם היא מספר חודשים מיום הטיפול.
לאחר הטיפול: מותר להרטיב את הפנים ולמרוח מייק-אפ אותו ניתן להסיר בג'ל ניקוי או חלב פנים, יש להימנע מלתת לעור להתייבש. במשך כל שעות היום יש למרוח וזלין או כל קרם שומני אחר אשר אינו מבושם וזאת כל עוד עור הפנים אינו עור שמן או עור עם פצעים.
לתשומת הלב:
הקילוף אינו שווה בכל אזורי הפנים, ובד"כ הפאות מתקלפות אחרונות
החשיפה לשמש אסורה
יש לתת לגלד להתקלף מעצמו ולא לעזור בקילוף
אין להשתמש בבושם באזור הקרוב לפנים
לאחר שבועיים מיום הטיפול, יש להשתמש במשחת ההבהרה. השימוש במשחה נמשך 3-6 חודשים מיום הטיפול ובהתאם להוראת הרופא.
תוצאות סופיות של הפילינג מתחילים לראות עם סיום הקילוף, לאחר כשבוע עד שבועיים ובמהלך החודשיים הסמוכים לטיפול, בהם נמשכת בניית קולגן ואלסטין חדשים המוסיפים לשיפור מצב העור.
חשוב לזכור: המשך הטיפול בעור, בביתכם, עם חומרים מבית L-RAPHAEL ישמר ויטפח את עור הפנים ואת התוצאות שהושגו באמצעות טיפול הפילינג. כמו כן להמשך שמירה על עור הפנים, יש להקפיד ולהגיע לטיפולי שימור בהתאם להמלצת המטפלת.

Comments

comments