פילינג רפואי

טיפולי אנטי אייג'ינג

פילינג TC נעשה באמצעות מריחת חומר חומצתי. כתוצאה ממריחת החומר נוצר אפקט הפילינג- תהליך שבו חלים שינויים בעור. בדקות הראשונות מורגשת תחושת צריבה, גוון העור משתנה ללבן ולאחר מכן הופך אדמומי. לאחר חלוף יום וחצי מהטיפול מופיע גלד חום אשר מתקלף לאחר מספר ימים ועד עשרה ימים.
הטיפול מיועד לעור הפנים: לעידון הקמטוטים על פני עור הפנים, הבהרת כתמי השמש, שיפור קל של צלקות ושינויים במרקם העור. תוצאת הטיפול היא אינדיבידואלית. לא ניתן להשיג באמצעות הטיפול את התוצאות של ניתוח פלסטי.
לאחר הטיפול צפויות תופעות לוואי כגון: ביום הראשון מופיעה אדמומיות ונפיחות בכל אזורי הפנים, בעפעפיים ומסביב לעיניים (במידה אינדיבידואלית), ביום השני והשלישי העור מתוח ומקבל גוון חום/אפור עד היווצרות גלד בעיקר סביב הפה (קילוף עבה יותר), בהמשך מתבצע הפילינג (הקילוף) הגורם לתחושה של גירוד, מעט צריבה ואף ייתכן כאב קל (סביב הפה, בדרך כלל), ובשלב זה אופייניים תחושת מתיחה, יובש ואודם בעור. לעתים אף ייתכן שיופיעו פצעים באזור המטופל. פצעים אלה חולפים תוך מספר ימים.
את תוצאותיו סופיות של הפילינג מתחילים לראות עם סיום הקילוף, לאחר כשבוע עד שבועיים ובמהלך החודשיים הסמוכים לטיפול, בהם נמשכת בניית קולגן ואלסטין טבעית המוסיפה לשיפור מצב העור.