פיסול פנים

פיסול ועיצוב הפנים – הסטנדרט החדש בעולם האסתטיקה

כולנו חולמים על מראה פנים צעיר יותר ומעוצב המקרין יופי ועוצמה.
פיסול הפנים מהווה פתרון אידיאלי להצערת מראה הפנים והפיכתו ליפה ומעוצב יותר.

נזקי הטבע ותהליכי התבגרות העור הם מנת חלקם של כולנו והתוצאות ניכרות על פנינו. ריכוזי הקולגן והאלסטין פוחתים באופן משמעותי, ריכוז המים ברקמה יורד וכיסי השומן באזור הלחיים מתדלדלים. כתוצאה מכך הפנים מאבדות נפח, מופיעים קמטים וקמטוטים, העור דק, רפוי ויבש והמראה הכללי עייף וחסר חיים.

בשנים האחרונות נוצרה מהפכה של ממש. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו לעצב את הפנים במגוון דרכים. טיפולים לעיצוב ופיסול מראה הפנים זוכים לפופולאריות רבה ויותר ויותר אנשים גברים ונשים כאחד עוברים את הטיפולים באזורי הפנים השונים.

פיסול ועיצוב הפנים נועד לתקן “פגמים” בתווי הפנים, שיפור האסתטיקה והצערת המראה הכללי של הפנים. התהליך הינו פשוט ומהיר יחסית לניתוח  וברב המקרים ניתן לחזור לתפקוד רגיל באופן מיידי .
מאמר של ד”ר דריק ג’ונס מהמחלקה לדרמטולוגיה באוניברסיטת קליפורניה הניח את הזרקור על מגמה מעניינת בעולם האסתטיקה: הרופאים המובילים בארה”ב, שמתכננים הזרקות חומרי מילוי לקמטים, כבר אינם מתמקדים בטיפול רק באזור אחד בפנים באופן חסר פרופורציות, הם נדרשים כיום לאמץ גישה כוללנית לאזור הפנים (Pan-Facial Approach) כדי ליצור הרמוניה אסתטית.
פיסול פנים הנו טיפול , שבמהלכו מוחדרים חומרי מילוי לאזורים שונים בפנים על מנת לשפר, להדגיש ולהעניק נפח לחלקים מסוימים בפנים . חומרי המילוי הם בעלי גמישות רבה ויעילים למילוי וטשטוש קמטים על גבי העור. הם יוצרים מעין “כרית” אשר ממלאת את קווי המתאר של הפנים ומעניקה להם נפח.

המטרות של פיסול פנים הן לשפר את הצורה, הפרופיל והסימטריה. האזורים שאליהם מחדירים את חומרי המילוי במהלך פיסול פנים כוללים את עצמות הלחיים, האף והסנטר.
פיסול פנים יעיל גם במצבים שבהם המטופל מעוניין לטפל במשולש הנוצר מהעיניים, הלחיים והשפתיים, או על מנת לשנות את קווי מתאר הפנים – ולהופכם מאוזנים יותר.
“רונית רפאל –  מדע היופי” מביאה לעולם היופי והטיפוח גישה הוליסטית המשלבת טיפולים אסתטיים וקוסמטיים לטיפוח ושיקום מראה ומרקם העור בעזרת טכנולוגיות מובילות בשילוב הזרקות לפיסול הפנים.
בעוד שפיסולי פנים מתמקדים במילוי קמטים ומתן נפח הטיפולים המשלימים כדוגמת אנטי גרויטי, קולגן בוסטר, פוטורגוביניישן  הדגשת תווי פנים, פילינג ועוד יטפלו במרקם העור , חידושו , רמת הלחות והזוהר שלו ויעניקו לך מראה מטופח ובריא יותר . מגוון הטיפולים נעשים בטכניקות וטכנולוגיות חדישות ומתקדמות במטרה להעניק לעורך מראה מטופח יותר והכל תחת קורת גג אחת.