פיסול פנים

פיסול פנים

פיסול ועיצוב הפנים – הסטנדרט החדש בעולם האסתטיקה

כולנו חולמים על מראה פנים צעיר ומעוצב המקרין יופי ועוצמה.
פיסול הפנים מהווה פתרון אידיאלי להצערת הפנים וקבלת מראה צעיר, יפה ומעוצב.

שיטת עיצוב ופיסול הפנים הינה שיטה בה אנו עושים תהליך של בק אייגינג' ומחזירים לפנים את מראה הנעורים ללא ניתוח.

נזקי הטבע ותהליכי התבגרות העור הם מנת חלקם של כולנו והתוצאות ניכרות על פנינו. ריכוזי הקולגן והאלסטין פוחתים באופן משמעותי, ריכוז המים ברקמה יורד וכיסי השומן באזור הלחיים מתדלדלים. כתוצאה מכך הפנים מאבדות נפח, מופיעים קמטים וקמטוטים, העור דק, רפוי ויבש והמראה הכללי עייף וחסר חיים.

בשנים האחרונות נוצרה מהפכה של ממש. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו לעצב כל חלק בפנינו. טיפולים לעיצוב ופיסול מראה הפנים זוכים לפופולאריות רבה. יותר אנשים, גברים ונשים כאחד, עוברים את הטיפולים באזורי הפנים השונים.

פיסול ועיצוב הפנים נועד לתקן "פגמים" בתווי הפנים, שיפור האסתטיקה והצערת המראה הכללי של הפנים. התהליך הינו פשוט ומהיר. התוצאה הינה מיידית ללא תקופת החלמה וללא תופעות לוואי וניתן לחזור לתפקוד רגיל באופן מיידי עם מראה צעיר ויפה יותר המעלה את מפלס האושר והביטחון שלנו.
מאמר של ד"ר דריק ג'ונס מהמחלקה לדרמטולוגיה באוניברסיטת קליפורניה הניח את הזרקור על מגמה מעניינת בעולם האסתטיקה: הרופאים המובילים בארה"ב, שמתכננים הזרקות חומרי מילוי לקמטים, כבר אינם מתמקדים בטיפול רק באזור אחד בפנים באופן חסר פרופורציות. הם נדרשים כיום לאמץ גישה כוללנית לאזור הפנים (Pan-Facial Approach) כדי ליצור הרמוניה אסתטית.
פיסול פנים הוא שם לטיפול לא פולשני, שבמהלכו מוחדרים חומרי מילוי לאזורים שונים בפנים על מנת לשפר, להדגיש ולהעניק נפח למאפייני פנים מסוימים. חומרי המילוי הם בעלי גמישות רבה, ויעילים למילוי וטשטוש קמטים על גבי העור. הם יוצרים מעין "כרית" אשר ממלאת את קווי המתאר של הפנים ומעניקה להם נפח.

המטרות של פיסול פנים הן לשפר את הצורה, הפרופיל והסימטריה. האזורים שאליהם מחדירים את חומרי המילוי במהלך פיסול פנים כוללים את עצמות הלחיים, האף והסנטר.
פיסול פנים יעיל גם במצבים שבהם המטופל מעוניין לטפל במשולש הנוצר מהעיניים, הלחיים והשפתיים, או על מנת לשנות את קווי מתאר הפנים – ולהופכם מאוזנים יותר.
"רונית רפאל –  מדע היופי" מביאה לעולם היופי והטיפוח גישה הוליסטית רב מערכתית מקיפה, המשלבת טיפולים אסתטיים וקוסמטיים לטיפוח העור והצערתו.
בעוד שפיסולי פנים מתמקדים במילוי קמטים ומתן נפח אנו סבורים כי טיפולים משלימים כמו הדגשת תווי פנים, פילינג וסטיילינג יחוללו מהפך במראה ויעניקו לך מראה צעיר ומושלם. מגוון הטיפולים נעשים בטכניקות חדישות ומתקדמות להענקת מראה מטופח ומושלם והכל תחת קורת גג אחת.

בניגוד לפרוצדורות ניתוחיות שנועדו למתוח את העור, החדרה של חומרי מילוי מאפשרת להוסיף לעור נפח, ולהקנות לו מראה צעיר יותר, מבלי להיגרר להשפעות השליליות של ניתוח.

Comments

comments