אוקסי אנטי אקנה

טיפולי אנטי אייג'ינג

עבור בני נוער רבים, פצעון קטן משנה את התמונה כולה. פצעי בגרות פוגעים בביטחון העצמי, דווקא בתקופת הנעורים בה הדימוי החברתי כל כך פגיע. בדיוק בשביל זה פיתחנו את אוקסי אנטי אקנה, המשפר את מצב פצעי הבגרות ומעניק מראה בריא וטבעי.
80% מהאוכלוסייה סובלת מהופעה של פצעי בגרות (אקנה).
מקובל לחשוב כי מתח נפשי ואכילת מזון כמו פיצה, שוקולד או מזון מטוגן גורמים לפצעי בגרות, אך הדבר מעולם לא הוכח מדעית ולרוב הסיבה היא תורשתית. הפצעים נפוצים בעיקר בעור הפנים, אך עלולים להופיע גם בכתפיים, בגב ובחזה.
בני נוער רבים בכל העולם סובלים מן התופעה דווקא בתקופה רגשית, משמעותית ומורכבת של גיל הנעורים. במקום לחוש ירידה בביטחון העצמי ובמצב הרוח, מגיע לך להנות מנעורים חלקים ושמחים. אנחנו, ברונית רפאל, מזמינים אותך לטיפול אפקטיבי ואישי, המותאם במדויק לסוג עורך ולחומרת התופעה, באמצעות מגוון שיטות ותהליכים מתקדמים.
השילוב הייחודי בין הטיפולים והטכניקות השונות ברשת רונית רפאל מדע היופי מאפשרת להגיע לתוצאות מירביות במינימום זמן:
טיפול פנים חדשני:
טיפול מקצועי מבוסס על ויטמינים, מינרלים וליפידים, המחזיר לעור את היציבות והאיזון, משפר את מצב פצעי הבגרות ומעניק לו מראה בריא וטבעי.
טיפול חמצן:
לחמצן יש יכולת מופלאה להאיץ את תהליכי התיקון וההתחדשות של העור, להפחית את מצבורי החלב והשומן ואף למנוע ולנטרל מצבי דלקת, פצעונים ואקנה. התזה סילונית של חמצן פותחת את החסימות בתעלות הזקיקים, משחררת את עודפי החלב החסומים ומסירה את עודפי התאים המתים. החמצן מנטרל את החיידקים אשר יצרו את הדלקת, מונע היווצרות מוקדים דלקתיים ופצעים ויוצר סביבה אנטיספטית נקיה מחיידקים – בדומה לפעולת האנטיביוטיקה, אך באופן טבעי וללא תופעות לוואי.
טיפול בתדר גבוה:
טכנולוגיה מתקדמת המחטאת את העור על ידי בלימת התפתחות חיידקית למשך 24 שעות וייבוש ה”פסולת” (פצעים מוגלתיים).

התוצאות:
הפחתת הופעת פצעי הבגרות ויצירת מראה עור בריא
החזרת האיזון לעור תוך ויסות שומן וברק
התחדשות ותיקון מראה העור
כווץ נקבוביות ועידון מרקם העור
ירידה בהופעת חטטת וכתמים