קומבי סטאר

טיפולי אנטי אייג'ינג

טיפול משולש למראה זוהר וקורן במיוחד
הם נמצאים בכל מקום ותמיד נראים במיטבם: הכוכבים. מוסיקאים, שחקנים, אנשי תקשורת, ידוענים מכל תחום – החל בפוליטיקה ועד לעולם הבידור. אתם מסתכלים עליהם ותוהים: "מה, הם לא מזדקנים כמו אנשים רגילים ? מה צריך לעשות כדי להראות כמותם"?
קומבי סטאר הוא טיפול אוקסי מתקדם המשלב 2 טיפולים נוספים היוצרים יחדיו אפקט סינרגטי: טיפול פנים יסודי לניקוי וטיפול פילינג קריסטל לליטוש ולחידוש מראה העור. התוצאה זוהרת מאין כמוה. העור קורן, נראה צעיר ואפילו "חגיגי" משהו. קומבי סטאר הוא טיפול אידיאלי לתקופה של התחדשות כמו תחילת שנה, עבודה חדשה, יומולדת או סתם כשאתם מרגישים שמגיע לכם טיפול השמור לכוכבים.
קומבי סטאר הוא "קומבינציה" של 3 טיפולים ייחודיים:
טיפול אוקסי: חידוש טכנולוגי בתחום האסתטיקה הרפואית, ממשפחת טיפולי האוקסי של L.RAPHAEL GENEVE
ושל רונית רפאל. שימוש במכשור מתקדם בשילוב עם מרכיבים יעילים לטיפולי אנטי-אייג'ינג ממוקדי תוצאות. טיפולי האוקסי מבוצעים באמצעות חמצן בשילוב מים פיזיולוגיים וקומפלקס אנטי-אייג'ינג LEC 40 המכיל לציטין טהור, אומגה 3, אנטי-אוקסידנטים וויטמינים. הקומפלקס הינו פטנט בינלאומי, אשר פותח ע"י מחלקת המחקר והפיתוח  של L.RAPHAEL GENEVE בראשותו של פרופסור מאיר שיניצקי, מבכירי המדענים בעולם בתחום חקר ממברנת התא. לכל אחד מטיפולי האוקסי מרכיבים ייחודיים נוספים, המיועדים להשגת התוצאות המיטביות, בהתאם למטרות הטיפול.
טיפול פנים יסודי: ניקוי יסודי והזנה של העור באמצעות חומרים טבעיים, בעיקר ויטמינים, מינרלים, וליפידים. הטיפול מיועד לכל סוגי העור, גברי ונשי. לכל סוג עור יותאם הטיפול המתאים לו.
מיקרו דרמבריישן: טיפול פילינג עדין המסיר את שכבות העור העליונות ובתוך כך מסיר ומטשטש גם חלק מהפגמים שנגרמו לעור כתוצאה מהזדקנות ומחשיפתו לנזקי הסביבה. השכבה החדשה הנגלית לעין היא רעננה יותר, בהירה יותר, זוהרת יותר ובעלת פחות פגמים.
התוצאות:
עור זוהר וקורן בעל מראה צעיר
מרקם חלק ואחיד יותר
הפחתה של מראה הכתמים, הקמטים והקמטוטים
מרקם רך המסייע להאטת קצב הזדקנות העור

למי הטיפול מיועד?
לגברים ולנשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
למי שעור פניו רפוי ועייף, עם סימני גיל נראים לעין
למי שמוזמן לאירוע של "פעם בחיים" ורוצה להראות במיטבו/במיטבה
למי שרוצה להתחדש
לצד המכשור החדשני ומגוון שיטות הטיפול המהפכניות עומד לרשותכם ליין מוצרי טיפוח בלעדיים שפותחו ע"י צוות מומחים עולמי, המשלים את התהליך הטיפולי המבוצע במכון, שומר על תוצאותיו לאורך זמן ומגן על העור.

Comments

comments