הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר לעור חלק יותר
להתבייש לפשוט את החולצה בים, ללבוש מכנסיים ארוכים במקום חצאית, ללטף את הרגל ולהרגיש “קוצים” יום אחרי שגילחת או להשלים עם כאבי המריטה בשעווה . אלו הן מקצת מהדוגמאות שאלפי נשים וגברים בעולם כבר שכחו מזמן…
בעשור האחרון חלה התפתחות עצומה בתחום הסרת השיער. שיטות כמו שעווה, גילוח או פינצטה החלו להיעלם ואת מקומן
תפס טיפול הסרת השיער בלייזר, שהוכח כמשיג התוצאות הטובות ביותר ביחס לשיטות מתקדמות אחרות כמו פולסים חשמליים(IPL).
להבדיל מהשיטות הישנות, שמספקות פתרון זמני בלבד ובמקרים רבים גם כואבות ולא נוחות, הסרת שיער בלייזר היא הטכנולוגיה היעילה והבטוחה ביותר להסרת שיער, המאפשרת להיפטר משיער מיותר גם בשטחי עור גדולים.
חשוב לדעת: כשרוצים לבחור בטיפולי הסרת שיער לטווח ארוך יש לשים לב למספר פרמטרים חשובים שאותם צריך לבדוק: ניסיון, בטיחות, יעילות ותוצאה ארוכת-טווח.

ניסיון: מרכזי רשת רונית רפאל מדע היופי היו הראשונים שהביאו לישראל את בשורת הלייזר כבר לפני 25 שנה ומאז אנחנו מקפידים להישאר בחזית התחום ולייבא את המכשירים והטכנולוגיות החדישים ביותר והיעילים ביותר.

בטיחות: אנחנו ברשת רונית רפאל נדע היופי משתמשים במכשירים החדשים והאפקטיביים ביותר, שהוכחו במחקרים יוקרתיים כאפקטיביים ביותר. מכשירים המאושרים ע”י ה – FDA, משרד הבריאות הישראלי  ו -CE האירופאי.

יעילות: אנו מאבחנים תחילה את מאפייני השיער המשתנים לא רק מאדם לאדם, אלא גם מאזור לאזור בגוף.
לפי סוג השיער, עוביו וצבעו, מרכיבים לכל מטופל/ת תכנית אישית באמצעות שילוב אפקטיבי של מספר מכשירי לייזר מהמתקדמים בעולם, שמותאמים לסוגי שיער שונים. במהלך הטיפולים השיער עשוי לשנות את עוביו וצבעו ולעתים יש צורך להעביר את המטופל/ת ממכשיר אחד לאחר או לבצע טיפול במקביל באמצעות מכשירים שונים על מנת למקסם את התוצאות. באמצעות השילוב, ניתן להגיע לתוצאות מרביות .
תוצאה ארוכת טווח: תהליך הסרת שיער בלייזר מצריך כמה מפגשים, וזאת מכמה סיבות. ראשית, צמיחת השיער היא מחזורית, כלומר השערה צומחת במשך כמה שנים ואז נושרת, כאשר שערה חדשה צומחת במקומה. מאחר ובמהלך הטיפול לא כל השערות נמצאות באותו שלב במחזור הצמיחה, לא כל השורשים ייהרסו באותה אפקטיביות על ידי קרן הלייזר. שערות שאינן נמצאות בשלב הצמיחה יעברו טיפול אפקטיבי בסבב הטיפולים הבא. סיבה נוספת: צמיחת השיער מושפעת משינויים שאנו עוברות בחיים: הריונות, נטילת הורמונים, מנופאוזה ועוד.
תוכנית הטיפולים שלנו כוללת 10 מפגשים.

למי מתאימה הורדת שיער בלייזר?
הטיפול מתאים למצבים בהם צבע השיער כהה יותר מצבע העור ואינו מתאים לבעלי שיער דק ופלומתי. במהלך הטיפול  מומלץ ואף חובה שלא להשתזף כעשרה ימים לפני ואחרי הטיפול כדי להימנע מתופעות לוואי .