טיפולי אנטי אייג’ינג ואסתטיקה מתקדמת

טיפולי אנטי אייג'ינג

המשמעות הרחבה של המונח אנטי אייג’ינג מתייחסת לגופנו ולעורנו גם יחד ומכוונת לסגנון חיים, הרגלי תזונה, בריאות כללית, שמירת כושר, הפגת מתחים ועוד. ואילו בהקשר האסתטי הכוונה היא לכל הטיפולים הקוסמטיים, האסתטיים והרפואיים המתקדמים ביותר, למניעת הזדקנות מוקדמת של העור ולשמירת מראה הנעורים שלו.
המונח אנטי אייג’ינג הפך זה מכבר למטבע לשון ומשתמשים בו לאפיון קטגוריה מאוד רחבה של מוצרים וטיפולים. חשוב להבחין בין שתי קטגוריות ממוקדות יותר:
1. Anti Aging שמשמעותה, כל הניתן לעשות על מנת למנוע הזדקנות מוקדמת של העור: תיקון – הגנה – מניעה.
2. Age Treatment שמשמעותה, כל אשר ניתן לעשות על מנת להפחית את מראה סימני הגיל בשלב שהם כבר נראים לעין.

מחקרים מעידים על כך שרק 20% מסימני הגיל כיובש, רפיון, קמטים, כתמי שמש, גיל ופיגמנטציה, הינם תולדה של התבגרות כרונולוגית ואילו 80% מסימני הגיל הם תולדה של מכלול הנזקים הפנימיים והחיצוניים אליהם אנו חשופים במהלך חיינו ובעיקר נזקי קרינת השמש. ניתן למזער ואולי אף למנוע עד כ- 80% מהנזקים וזו בדיוק משמעות המונח אנטי אייג’ינג. ככלל, שני כלי האנטי אייג’ינג העיקריים הם:
1. שימוש יומיומי בתכשירי הגנה המכילים מסנן קרינה בדרגת SPF 15 ומעלה.
2. הקפדה על טיפולי תחזוקה תיקון ומניעה באופן רציף ועקבי.

מעבר לכך, כיום באמצעות מכשור חדשני, אנו מציעים מגוון שיטות טיפול בלעדיות ומערך מוצרי טיפוח מתקדמים המאפשר השגת תוצאות מיטיבות במניעת הזדקנות מוקדמת של העור, בתיקון נזקים שכבר התהוו ובהפחתת מראה סימני גיל שכבר נראים לעין .

“תוצאה מיטבית לא ניתנת להשגה באמצעות שיטה אחת, תרפיה אחת או טיפול אחד ובוודאי שלא על ידי מוצר אחד. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בהפחתת מראה סימני גיל ובהקניית מראה צעיר יותר לעור יש לשלב את היתרונות של השיטות השונות בהתאמה אישית ובהלימה למטרות האינדיבידואליות”.      – רונית רפאל –

סקין טייטנינג

למידע נוסף

קולגן בוסטר

למידע נוסף

הידוק ופיסול עור הפנים

למידע נוסף

פוטורג'ובינשיין

למידע נוסף