הידוק ופיסול עור הפנים

פיסול פנים

FACE AND BODY SCULPTURING :
מרכזי "רונית רפאל-מדע היופי" משיקים בשורה חדשנית לכל מי שחולם על מראה גוף מוצק ושרירי ועל פנים "מורמות" שמקרינות מראה צעיר יותר: FACE AND BODY SCULPTURING סדרת טיפולי חיטוב ופיסול לפנים ולגוף, המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת.
בטן שטוחה יותר, ישבן מוצק כמו פעם, ירכיים עדינות, עור שנראה מתוח הם חלומות שקל להגשים הודות לתפריט מקיף של טיפולים ייחודים ויעילים לטיפוח העור והגוף.
אנחנו, ברונית רפאל, מאמינים שיופי אולטימטיבי מושג רק באמצעות אורח חיים בריא ומאוזן היטב. על בסיס פילוסופיה זו, יצרנו סדרת טיפולים מהפכנית שהוכחה כעובדת ומראה תוצאות!
איך זה עובד?
מערכת פיסול הגוף עושה שימוש בשלושה ערוצי RF(תדרי רדיו) בו-זמנית, הפועלים על שלש שכבות העור במקביל. שלושת הערוצים הללו יוצרים חימום רקמות עמוק המעורר את זרימת הדם, את חילוף החומרים ואת פירוק תאי שומן ומשפר את הניקוז הלימפתי.
הטיפול עושה שימוש בתדר מיוחד, המשלב את כל 3 התדרים יחד, לשיפור משמעותי של ייצור קולגן ואלסטין בעור (שכידוע אחראים על המראה הגמיש והמהודק של העור ומעניקים לו ברק, זוהר ומראה צעיר).
השילוב המנצח: תדר RF עם ואקום
הואקום מגביר את הזרימה במערכת הלימפתית של הגוף, מסייע לניקוז רעלים ולהפחתת צלוליט, מעודד את הגדילה של התאים הפיברובלאסטים ומבטיח חדירה טובה יותר של גלי הרדיו. השילוב של חימום הרקמה בשלוש שכבות בו-זמנית, יחד עם הפעולה המכנית של הואקום, מעצים את האפקט ומזרז את התוצאות.
תהליך הטיפול עובד במקביל על כל אזורי הגוף, כגון: בטן, ידיים, גב, ירכיים, ישבן וזרועות ועוזר להדק עור הפנים למטרת אנטי אייג'ינג, באזור הצוואר, הסנטר, הלחיים והעיניים.
פיסול פנים:
הטיפול מתמקד בייצור מוגבר של קולגן, תוך עיסוי עמוק להפחתת מוקדי שומן באזור הסנטר. תהליך זה ממצק את עור הפנים, מותח ומשפר את מראה קו הלסת ומפחית מראה של סנטר כפול.
אנחנו, ברונית רפאל, ממליצים לשלב טיפול פנים עם התזת חמצן. החמצן מסייע בהחדרת החומרים פנימה אל השכבה הפעילה של העור ובכך תורם להגברת ייצור הקולגן, למראה זוהר, מתוח וקורן של העור.
תוצאות:
מראה עור מהודק יותר והפחתה במראה סימני ההזדקנות, בעיקר באזורי הצוואר, הסנטר, הלחיים והעיניים.
הפחתה בצלוליט והצרה בהיקפים.
שחזור צורה ומרקם של עור צעיר יותר בכל הגוף, כולל: בטן, ירכיים, ישבן, גב הזרועות והידיים – עם יתרון בשילוב של טיפול בו זמנית בצלוליט.
תוצאות נראות לעין כבר מהטיפול הראשון.
מראה והרגשה צעירים ובריאים – כמו פעם.
למי הטיפול מיועד:
גברים ונשים בגילאי 35+ ובמקרים מסוימים אפילו צעירים יותר.
אנשים הסובלים מצלוליט, שומן עודף או רפיון.
מי שמחפש מראה חלק יותר, מתוח ומורם.

 

Comments

comments