סקין טייטנינג

חיזוק העור (טיפולי Skin Tightening)

החיים הם דינאמיים, וכך גם העור שלנו. הריונות ולידות, עליות וירידות במשקל, פעילות גופנית ועוד, גורמים למתיחה ולרפיון העור. מגיע שלב בחיים שהעור מאבד מגמישותו וחלש מדי מכדי להחזיר את עצמו למצב מתוח.

עם הגיל חלה הידלדלות במרכיבים שונים של העור, ביניהם הקולגן והאלסטין. הקולגן הוא חלבון בעל יכולת מתיחה התורם למראה המוצק והמורם של העור ומהווה כ 75% ממשקלו. האלסטין הוא חלבון המייצר סיבים גמישים, המקנים לקולגן את גמישותו. ירידה ברמות הקולגן והאלסטין גורמת לאובדן מיצוק העור, ל"נפילה" של העור ולמראה מדולדל, חסר ברק ובעל קמטים.
במטרה להילחם בתוצאות הוויזואליות של הזדקנות העור וכדי להחזיר את היכולת להתהדק ולהתמתח, אנחנו ברונית רפאל משתמשים בשיטות בלעדיות לייצור מוגבר של קולגן, המבוססות על שילוב ייחודי בין תדרי רדיו (RF) בין אנרגיית אור.
סקין טייטנינג (חיזוק העור) הוא טיפול יוצא דופן להידוק העור, המשלב בהצלחה מוכחת 2 טכנולוגיות המשלימות זו את זו ומשפרות את מראה העור בצורה ניכרת.

גלי רדיו (RF) – הטיפול בגלי רדיו מחמם באופן מבוקר את שכבת הדרמיס ומעודד הן ייצור מוגבר של קולגן והן את יכולתו של הקולגן להתכווץ. בצורה זו משתפרת זרימת הדם לעור, התאים מתמלאים בחמצן והעור מקבל גוון בריא. הטיפול להצערת העור בשכבה העמוקה שלו מביא לשיפור במראה החיצוני של העור ומעניק לו אפקט של מתיחה ומראה צעיר, בריא ורענן יותר.
אנרגיית אור – מחממת את עומק שכבות העור באזור המטופל ובכך מאפשרת שימוש באנרגיית חום ברמה נמוכה – למקסום יעילות הטיפול ושמירה על בטיחות האזור המטופל.
מחקר שבוצע באוניברסיטת קורנל היוקרתית בניו-יורק, ע"י פרופ' ניל סאדיק, הוכיח כי שילוב בין שתי הטכנולוגיות (גלי רדיו ואנרגיית אור) ממריץ את ייצור הקולגן, משפיע לטובה על מיצוק ו"הרמת" העור באזורים בהם הוא רפוי ו"נפול" ומביא לתוצאות טובות יותר בהידוק העור, מאשר בעת שימוש בטכנולוגיה אחת מבין השתיים.
התוצאות הן מידיות:
עור בעל מרקם חלק
מראה זוהר ומתוח יותר
מראה מחוזק וממוצק

האזורים המומלצים לטיפול:
עצמות לחיים, צדי הגבות, מצח, לסת, צוואר, מחשוף, ברכיים

למי הטיפול מיועד?
לנשים ולגברים הסובלים מ"נפילה" של העור, רפיון בולט לעין, חוסר ברק ועוד
הטיפול אינו כרוך בכאבים

לצד המכשור החדשני ומגוון השיטות המהפכניות עומד לרשותך ליין מוצרי טיפוח בלעדיים לשימוש ביתי, שפותחו ע"י צוות מומחים בעלי שם עולמי, המשלים את התהליך המבוצע במכון, שומר על תוצאותיו לאורך זמן ומגן על העור.

Comments

comments