פוטורג’ובינשיין

פוטורג'ובינשיין

טיפול בקרני אור לחידוש מראה העור
השמש הישראלית גורמת להופעת סימני גיל מוקדמים על העור ולהופעת כתמים, קמטים, נימי קופרוז ועוד. עור מוכתם ובגוון לא אחיד קשה לטשטש גם בעזרת המייק אפ האיכותי ביותר. פוטו רג’וביניישן היא שיטת טיפול המבוססת על יכולתם של גלי האור לחדור לתוך תאי העור, לחמם אותם ולהחזיר לעור את מראהו האחיד, מרקמו החלק ורעננותו הטבעית.
פוטו רג’וביניישן (Photo Rejuvenation) הוא טיפול בקרן אור, בשני אורכים שונים, לחידוש העור ולהפחתת מראה כתמי שמש, גיל, פגמי עור, קמטוטים וקפרוז (נימי דם מורחבים ונראים לעין). גלי האור מפרקים פיגמנטים לא רצויים, סוגרים התרחבות פתולוגית של כלי דם, מעודדים את ייצור הקולגן והאלסטין ועוזרים לעור להיראות בריא, נקי וגמיש יותר עם גוון ומרקם אחידים.
טיפול פוטו רג’ובניישן לחידוש מראה העור מתבצע באמצעות קרן אור בשני אורכי גל שונים:
• קרן אור בגל קצר להפחתת מראה כתמים, שינויי גוון ופגמי עור קלים: הקרן פועלת בעיקר על שטח פני העור ועל השכבות העליונות. גלי אור נספגים בריכוזי המלנין, מפרקים אותם ומאפשרים למערכת הסינון הטבעית של העור לסננם ולהפחית את מראה כתמי העור.
• קרן אור בגל ארוך לחידוש מראה העור והקניית מראה בריא וקורן יותר: גל האור חודר לעומק שכבת האפידרמיס ובאמצעות אנרגית החום יוצר תגובה של האצת ייצור קולגן ואלסטין ברמות תקינות. קולגן ואלסטין הם הסיבים האלסטיים האחראים על דחיסות, חוזק וגמישות העור.

התוצאה:
• עור בעל מראה אחיד ומרקם חלק יותר
• הפחתה של מראה הקמטים
• טשטוש מראה הכתמים והקמטוטים
• מראה עור בריא ורענן יותר

למי מיועד הטיפול?
לכל מי שסובל/ת מכתמי גיל על העור (כתמים חומים במחשוף ובכפות הידיים), שינויים בגוון העור ומרקם לא אחיד וחלק של העור, כתמי שמש ופיגמנטציה, קמטוטים נראים לעין וקופרוז- נימי דם נראים לעין.