קולגן בוסטר

טיפולי אנטי אייג'ינג

קולגן בוסטר – למראה עור צעיר, מוצק וקורן יותר

יש אנשים שנראים כאילו הזמן באמת לא נגע בהם. גנטיקה? מזל? משהו בסגנון החיים, אולי? שמת לב שאנשים שנראים צעירים מכפי גילם נראים גם שמחים ומאושרים יותר? רוצה גם?

עם הגיל חלה הידלדלות במרכיבים שונים של העור, ביניהם הקולגן. איבוד הקולגן הוא אחת מהסיבות המרכזיות להיווצרות קמטים וקפלים בעור. לכן מהווה הקולגן מרכיב חשוב בחיפוש דרכים להילחם בסימני ההזדקנות הנראים לעין.

טיפול ה”קולגן בוסטר” משלב בין התועלות והיתרונות של שני סוגי טיפולים: האחד מכין את העור, עוזר להגן עליו ומסייע להצערתו, והשני מתקן, בונה ומחדש את העור.
– שימוש בטכנולוגיה ייחודית המאפשרת החדרת קומפלקס ויטמיניםB + C בלעדיים לשכבות העור העמוקות. החומר המשמש כ”מוליך” הוא לציטין, נשא החומרים היעיל ביותר שקיים בטבע המצליח לחדור באפקטיביות את הקליפה החיצונית של העור ואת הממברנות של התאים, כאשר הוא נושא עמו את שני הוויטמינים.
– שימוש בטכנולוגיית לייזר הפועלת מתחת לעור. קרן הלייזר מאיצה את בניית הקולגן כבר משכבת העור התחתונה, מחדשת את הסיבים האלסטיים בעור, מהדקת ומצופפת את סיבי הקולגן ומטשטשת את מרבית הפגעים השטחיים כמו כתמי שמש וקמטים וזאת באמצעות קרן ממוקדת המעודדת ייצור טבעי מוגבר של קולגן.

התוצאות:
– הגברת קצב ייצור הקולגן
– עור קורן, רענן ובעל מרקם חיוני וצעיר יותר
– הגברת רמת הלחות בעור
– הפחתה בפיגמנטציה
– טשטוש מראה כלי דם (קופרוז)
תוצאות מצטברות:
– העור נראה צעיר יותר, קורן ורענן, בעל גוון אחיד
– מרקם העור עבה ומוצק יותר ונראה מתוח יותר

למי הטיפול מיועד?
– לגברים ולנשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
– למי שעור פניו רפוי וסימני הגיל מתחילים להראות לעין
– למי שמוטרד ממרקם לא חלק ולא אחיד וממראה אפור וחסר חיוניות