אקסימיה

הטיפול המושלם להצרת היקפים, מיצוק העור וטשטוש סימני הצלוליט. יש דברים שלא ייעלמו גם בשגרת אימונים במכון כושר, בדיאטה קפדנית מצוינת או בשימוש יומי בתכשירים מיוחדים. נמאס לך להילחם בצלוליט, בשני קילו שאת לא מצליחה להיפטר מהם או בעור הנפול בשיפולי הבטן? בשורה טכנולוגית חדשה תעשה לך את החיים קלים ויותר יפים.
המילה האחרונה בציוד הדרמו-אסתטי: אקסימיה – מכשיר ייחודי המביא להצרת היקפים ומיצוק העור, בשיטה שפותחה בלעדית במרכזי רונית רפאל. הטיפול משלב גלי אולטרה סאונד, פולסים חשמליים ותרכובת חומרים פעילים המוחדרים לעומק העור באמצעות מסג' עמוק ומכשיר אקסימיה.
האקסימיה יעיל לטיפול בתופעות אסתטיות שמטרידות כל אשה: צלוליט, שומן מקומי, רפיון של העור, סימני מתיחה עקב ירידה במשקל או הריונות, קמטים ועוד.
מהיום ניתן להקטין את היקפי הזרועות, הבטן, הישבן, הירכיים, הסנטר ועוד, בצורה בטוחה וחדשנית שאינה גורמת להרס התאים.
איך זה עובד?
השומן הוא למעשה מאגר אנרגיה שהגוף אוגר למקרה הצורך. השומן מצטבר במקומות כמו ישבן, ירכיים ובטן. גלי אולטרה סאונד מחממים את תאי השומן והופכים אותם לאנרגיה זמינה. גלי הקול ממיסים את תאי השומן, מגבירים את זרימת הדם לתאים ומאיצים את תהליך חילוף החומרים ע"י "ניקוז" הפסולת החוצה מהגוף דרך מערכת השתן.
למכשיר האקסימיה של רונית רפאל יתרונות ברורים על פני השיטות האחרות המוצעות:
מכשירים אחרים מחממים את התאים וגורמים להריסתם. רק מכשיר האקסימיה מחמם את התא עד לרמה שבה השומן נהרס והתא נשאר כשהיה. תהליך זה הוא פטנט בלעדי בארץ לרונית רפאל.
למכשיר האקסימיה  זרועות מרכזיות המבצעות, כל אחת פעולה שונה במהלך הטיפול. זרוע אחת מטפלת באנרגיית אולטרה סאונד ובאנרגיה אלקטרו-מגנטית והזרוע השנייה מבצעת עיסוי תת-עורי ומנקזת את תאי השומן והרעלים אל מחוץ לגוף בשיטת ואקום – הפסקה – לחץ.
למכשיר האקסימיה תכניות טיפול שונות לגוף ו-6 תכניות שונות לטיפולי פנים, יתרון המאפשר להציע תכנית טיפולים לכל לקוח/ה בהתאם למצב העור.
התוצאות:
– עור מוצק יותר
– טשטוש מראה הצלוליט
– צמצום ההיקפים באזור המטופל
– עור קורן שנראה צעיר יותר
– עור מתוח
למי הטיפול מיועד?
– למי שסובלת מצלוליט או מראה עור תפוז
– לגברים ונשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
– לבעלי/ות עור רפוי שסימני הגיל מתחילים להראות לעין
– למי שסובל/ת מסימני מתיחה עקב ירידה במשקל או הריונות
– לכל מי שרוצה להקטין את היקפי הישבן, הבטן ו/או הירכיים ובכלל

Comments

comments