הקפאת שומן

להקפיא את הזמן אי אפשר אבל להקפיא שומן זה אפשרי
בואו לדעת איך עושים את זה נכון ותוכלי גם את ליהנות מתוצאות לאורך זמן

הקפאת שומן – המילה האחרונה בתחום טיפולי חיטוב הגוף
למי הטיפול מתאים? מה כדאי לצפות ממנו ומתי כדאי להתחיל?
רזית? התחלת לעשות כושר? הפסקת לאכול גלוטן וסוכר? כולנו מכירים את ההרגשה הטובה שנגרמת לנו מהמחמאות שאנחנו מקבלים כשאנחנו נראים במיטבנו. אין ספק שהמחמאות מהסביבה מדרבנות אותנו להמשיך ולהתמיד במה שאנחנו עושים הכי טוב לגוף שלנו, אבל לפעמים אנחנו צריכים גם קצת עזרה חיצונית כדי לטפל במה שלא הצלחנו להוריד כפל השומן העיקש שלא מוותר ומתיישב בדיוק היכן שמפריע. כפל בבטן, במותניים, בזרועות, כזה שמסרב לרדת גם אם אנחנו אוכלים בריא ועוסקים בספורט באופן קבוע לשם כך בדיוק עומדת לצידנו הטכנולוגיה.

התמזל מזלנו לחיות בתקופה של קידמה טכנולוגית. העולם משתכלל ומתקדם כל הזמן ואנחנו  מאמצים עוד ועוד טיפולים חדשים מתחום הרפואה המושאלים לתחום האסתטיקה. אם עד לפני כמה שנים טיפול בשומן נקודתי היה רק בגדר חלום – היום הטיפול הזה הפך לזמין ונגיש .

הקפאת שומן – פתרון טכנולגי חדשני

הקפאת שומן הינו טיפול שהוכיח את עצמו ברחבי העולם ואחד מהטיפולים החדשים והמתקדמים ביותר בתחום חיטוב הגוף. טיפול הקפאת שומן לא דורש הרדמה או החלמה ממושכת. מדובר בטיפול לא פולשני וממוקד שמטרתו הפחתת מצבורי שומן נקודתיים .

המדע בשירות היופי
הטיפול מבוסס על העובדה המדעית כי רקמות השומן בגוף רגישות יותר לקור בהשוואה לרקמות העור ולכן ניתן לבצע קירור מבוקר שלהן באופן חיצוני. הטיפול מתבצע על ידי קירור חיצוני של תאי השומן לטמפרטורה נמוכה, עד להרס  כולל שלהם ולאחר מכן יציאתם מחוץ לגוף בתהליך פיזיולוגי טבעי. רקמות השומן בגוף רגישות יותר לקור ביחס לרקמות העור הטיפול נעשה ללא הרדמה כללית או מקומית וללא פגיעה ברקמות העור.

 איך הטיפול מתבצע?
בטיפול מוצמדות זרועות המכשיר לאזור המטופל תוך שליטה של המטפל בעוצמת הקירור. הזרועות יונקות את מצבור השומן ומקררות אותו בעזרת גופי קירור שנמצאים בתוכו לטמפרטורות של מינוס 6 עד מינוס 10 מעלות צלזיוס. בטמפרטורה זו תאי השומן עוברים תהליך של הרס שלאחריו הם מופרשים מהגוף ויוצאים ממנו בתהליך פיזיולוגי טבעי.

כמה טיפולים צריך? 
הטיפול אינו כואב ,מדובר בתהליך פשוט הכולל מספר מועט של טיפולים. לרוב מומלצת סדרה של כ- 3 טיפולים. בדרך כלל נדרשים בין טיפול אחד לשלושה טיפולים עם מרווח של כחודש וחצי בין הטיפולים.

לאיזה אזורים מתאים הטיפול ?                                                                                                                                                     הטיפול מתאים במיוחד לשומן באזורים כמו בטן, מותניים, ירכיים פנימיות, ירכיים חיצוניות וישבן תחתון ופונה לגברים ונשים כאחד, המעוניינים לחטב את גופם . טיפולי חיטוב הגוף מאוד מתאימים לנשים לאחר לידה יחד עם תזונה נכונה וכושר יוכלו להפחית את השומן העיקש שנותר ולמצק את העור באיזור הבטן. הטיפול אינו מיועד ולא מתאים לאנשים הסובלים מעודף משקל גבוה, מבעיות בזרימת דם, מסוכרת, מבעיה בקרישיות דם, מאלרגיה לקור ובעת היריון והנקה.

 תכנית טיפולים משולבת לתוצאות מושלמות
ברשת רונית רפאל מדע היופי אנחנו דואגים להביא לכם את המכשור המתקדם ביותר, את החזית הטכנולוגית הראשונה בתחום טיפולי הצרת היקפים ופיסול הגוף בכלל והקפאת השומן  בפרט. ברשותנו מגוון מכשירים וטכנולוגיות כגון וואקום , עיסוי לימפתי, גלי רדיו ,אלקטרופורציה  טכנולוגיות המותאמות לטיפול בבעיות של צלוליט ,ניקוז רעלים ,שיפור איכות העור ופיסול הגוף ובסופו של יום יוצרים מראה ומרקם עור חלק ונעים למגע.  לרשותנו צוות מקצועי ורפואי מנצח , שרות חסר פשרות וניסיון רב שנים . אנחנו מאמינים שצריך להרגיש טוב עם עצמנו מבפנים ומבחוץ כאחד, ממש כשם שאנו מטפחים את הנפש כך גם צריך לטפח את הגוף.

ברשת רונית רפאל מדע היופי אנו מאמינים שכדי להגיע לתוצאות מקסימליות ולאורך זמן חשוב לשלב בין טיפול הקפאת שומן וטיפולי גוף בכלל לבין אורח חיים בריא. זהו שילוב מנצח להשגת התוצאות הטובות ביותר.