פיסול גוף

סקלפטשרינג

 BODY SCULPTURING

מרכזי “רונית רפאל – מדע היופי” משיקים בשורה חדשנית בתחום טיפולי הגוף והפנים-  BODY SCULPTURING,  סדרת טיפולי חיטוב ופיסול לפנים ולגוף, המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת.
בטן שטוחה יותר, ישבן מוצק יותר, ירכיים עדינות, עור שנראה מוצק יותר… הם היום ברי השגה  הודות למגוון טיפולי גוף ופנים טיפולים ייחודים ויעילים לטיפוח העור והגוף.
אנחנו, ברונית רפאל, מאמינים שיופי אולטימטיבי מושג רק באמצעות אורח חיים בריא ומאוזן היטב. על בסיס פילוסופיה זו, יצרנו סדרות טיפולים פרסונאליות מותאמות אישית !
 BODY SCULPTURING איך זה עובד?
מערכת פיסול הגוף עושה שימוש בשלושה ערוצי RF (תדרי רדיו) בו-זמנית, הפועלים על שלוש שכבות העור במקביל. שלושת הערוצים הללו יוצרים חימום רקמות עמוק המעורר את זרימת הדם, את חילוף החומרים ואת פירוק תאי שומן ומשפר את הניקוז הלימפתי.
הטיפול עושה שימוש בתדר מיוחד, המשלב את כל 3 התדרים יחד, לשיפור משמעותי של ייצור קולגן ואלסטין בעור (שכידוע אחראים על המראה הגמיש והמהודק של העור ומעניקים לו ברק, זוהר ומראה צעיר).
השילוב המנצח: תדר RF עם ואקום
הואקום מגביר את הזרימה במערכת הלימפתית של הגוף, מסייע לניקוז רעלים ולהפחתת צלוליט, מעודד את הגדילה של התאים הפיברובלאסטים ומאפשר חדירה טובה יותר של גלי הרדיו. השילוב של חימום הרקמה בשלוש שכבות בו-זמנית, יחד עם הפעולה המכנית של הואקום, מעצים את האפקט ומזרז את התוצאות.
הטיפול עובד במקביל על כל אזורי הגוף, כגון: בטן, ידיים, גב, ירכיים, ישבן וזרועות ועוזר להדק ולצמצם היקפים ולהפחית מצבורי שומן וצלוליט.

תוצאות:
מראה עור מהודק יותר
הפחתה בצלוליט
צמצום היקפים והפחתת מאגרי שומן

למי הטיפול מיועד:
אנשים הסובלים מצלוליט, שומן עודף או רפיון בגוף