אוקסי סטאר

טיפול אנטי פיגמנטציה
הילדה מתחתנת? יש לך אירוע חשוב? הוזמנת למסיבה רשמית?
כשמאוד מאוד חשוב לך להראות במיטבך, פנקי את עצמך עם המילה האחרונה שסחפה את הכוכבים בהוליווד: טיפול אוקסי – סטאר. טיפול אנטי פיגמנטציה עם תועלות אנטי אייג’ינג מובהקות, בשילוב יתרונות תמצית הכמהין (White Truffles), מרכיב נדיר ויקר אשר לא רק מחייה את העור אלא גם עוזר להפחית את מראה כתמי הגיל ופגמי עור אחרים, כך שהעור נותר בהיר ,קורן ורענן.
כמהין הנו סוג נדיר ויקר של פטרייה הידוע כבעל תכונה המונעת יצירת מלנין בעור ומהווה מקור עשיר של ויטמינים מקבוצת B, כמו B1- נוגד חמצון ידוע ו- 3B, מרכיב יעיל בטיפול באקנה. לכמהין ריכוז גבוה של חומצות אמינו, להן תפקיד חשוב בייצור הקולגן. הוא מכיל גם לטינן, מרכיב פעיל שמחזק את מערכת החיסונית.
השימוש בתמצית כמהין, בטיפול האוקסי- סטאר החדש, עוזר להפחית באופן דרמטי את מראה הפיגמנטציה ופגמי עור אחרים. במהלך הטיפול מתיזים זרם סילון מהיר ובלחץ גבוה של חמצן בשילוב עם טיפות מיקרוסקופיות של מים פיזיולוגיים המשמשות כנשאיות של חמצן ומרכיבי הטיפול האחרים – תרכובת LEC40 ותמצית הכמהין.
החמצן והעור: החמצן מספק לעור את מאגר האנרגיה לו הוא זקוק לתפקוד תקין. על פי הספרות המדעית, העור מאבד 25% מכמות החמצן שבו בגיל 30, 50% מכמות החמצן בגיל 40 וכך הלאה עם עליית הגיל. תאי עור שאינם מקבלים את כמות החמצן הדרושה להם מאופיינים בקצב חילוף חומרים מואט. הם מתחלקים פחות, רמת התפקוד שלהם יורדת באופן משמעותי ותוחלת החיים שלהם קצרה יותר. התוצאה: העור נעשה יבש יותר, דק יותר, גמיש פחות ורגיש יותר להופעה מוקדמת של סימני גיל בולטים לעין.
הוספת חמצן לתוך העור בהליך הטיפולי מייצרת מאגרי חמצן חדשים לעור, מעודדת את ייצור הקולגן בעור ומשפרת את גמישותו. האפקט נראה לעין באופן מיידי והמחמאות מתחילות לזרום.
התוצאות:
– עור זוהר וקורן בעל מראה צעיר יותר
– עור “מורם” ומתוח יותר
– מראה חלק ואחיד יותר
– הפחתה של מראה הקמטים והקמטוטים
– מרקם רך המסייע להאטת קצב הזדקנות העור
למי הטיפול מיועד?
– לגברים ולנשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
– למי שעור פניו רפוי וסימני הגיל מתחילים להראות לעין
– למי שמוזמן לאירוע של “פעם בחיים” ורוצה להראות במיטבו