אוקסי סטאר

טיפול אנטי פיגמנטציה
הילדה מתחתנת? יש לך אירוע חשוב? הוזמנת למסיבה רשמית?
כשמאוד מאוד חשוב לך להראות במיטבך, פנקי את עצמך עם המילה האחרונה שסחפה את הכוכבים בהוליווד: טיפול אוקסי – סטאר. טיפול אנטי פיגמנטציה עם תועלות אנטי אייג'ינג מובהקות, בשילוב יתרונות תמצית הכמהין (White Truffles), מרכיב נדיר ויקר אשר לא רק מחייה את העור אלא גם עוזר להפחית את מראה כתמי הגיל ופגמי עור אחרים, כך שהעור נותר בהיר ,קורן ורענן.
כמהין הנו סוג נדיר ויקר של פטרייה הידוע כבעל תכונה המונעת יצירת מלנין בעור ומהווה מקור עשיר של ויטמינים מקבוצת B, כמו B1- נוגד חמצון ידוע ו- 3B, מרכיב יעיל בטיפול באקנה. לכמהין ריכוז גבוה של חומצות אמינו, להן תפקיד חשוב בייצור הקולגן. הוא מכיל גם לטינן, מרכיב פעיל שמחזק את מערכת החיסונית.
השימוש בתמצית כמהין, בטיפול האוקסי- סטאר החדש, עוזר להפחית באופן דרמטי את מראה הפיגמנטציה ופגמי עור אחרים. במהלך הטיפול מתיזים זרם סילון מהיר ובלחץ גבוה של חמצן טהור בשילוב עם טיפות מיקרוסקופיות של מים פיזיולוגיים המשמשות כנשאיות של חמצן ומרכיבי הטיפול האחרים – תרכובת LEC40 ותמצית הכמהין.
מרכזי רונית רפאל מציעים מגוון טיפולי אוקסי ייחודיים המשלבים חמצן טהור ותרכובת LEC40 בלעדית (הנמצאת בהליכי רישום פטנט בינ"ל), שפותחה בידי מחלקת המחקר והפיתוח של L.RAPHAEL GENEVE  בראשות פרופסור מאיר שיניצקי,מבכירי המדענים בעולם בתחום חקר ממברנת התא. תרכובות LEC40  מכילה אומגה 3, לציטין, רטין A, ויטמין ומינרלים חיוניים לעור ורכיבים נוספים בהתאם לסוג הטיפול ממשפחת האוקסי.
החמצן והעור: החמצן מספק לעור את מאגר האנרגיה לו הוא זקוק לתפקוד תקין. על פי הספרות המדעית, העור מאבד 25% מכמות החמצן שבו בגיל 30, 50% מכמות החמצן בגיל 40 וכך הלאה עם עליית הגיל. תאי עור שאינם מקבלים את כמות החמצן הדרושה להם מאופיינים בקצב חילוף חומרים מואט. הם מתחלקים פחות, רמת התפקוד שלהם יורדת באופן משמעותי ותוחלת החיים שלהם קצרה יותר. התוצאה: העור נעשה יבש יותר, דק יותר, גמיש פחות ורגיש יותר להופעה מוקדמת של סימני גיל בולטים לעין.
הוספת חמצן טהור לתוך העור בהליך הטיפולי, אצלנו במרכזי רונית רפאל, מייצרת מאגרי חמצן חדשים לעור, עוזרת להגדיל את כמות הקולגן בעור ומשפרת את גמישותו. האפקט נראה לעין באופן מיידי והמחמאות מתחילות לזרום.
התוצאות:
– עור זוהר וקורן בעל מראה צעיר
– עור "מורם" ומתוח
– מראה חלק ואחיד יותר
– הפחתה של מראה הקמטים והקמטוטים
– מרקם רך המסייע להאטת קצב הזדקנות העור
למי הטיפול מיועד?
– לגברים ולנשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
– למי שעור פניו רפוי וסימני הגיל מתחילים להראות לעין
– למי שמוזמן לאירוע של "פעם בחיים" ורוצה להראות במיטבו
לצד המכשור החדשני ומגוון שיטות הטיפול המהפכניות עומד לרשותך ליין מוצרי טיפוח בלעדיים, שפותחו ע"י צוות מומחים בעלי שם עולמי, המשלים את התהליך הטיפולי המבוצע במכון, שומר על תוצאותיו לאורך זמן ומגן על העור.

Comments

comments