אוקסי סלים

אוקסי סלים

טיפול חדשני ואקסקלוסיבי לגוף חטוב בעל מראה צעיר
בגיל מסוים, “לשמור” זה כבר לא מספיק כדי ליהנות מגוף רזה וחטוב. גם התעמלות יכולה לעזור עד גבול מסוים. כי כשהעור שלך כבר לא חלק כבעבר, כשהצלוליט מתחיל להראות ומאגרי השומן בגוף מתחילים למלא את מה שפעם הייתה טליה מושלמת, את צריכה פתרון אינטנסיבי ומהפכני יותר.
אוקסי סלים הוא טיפול חדשני ואקסקלוסיבי לגוף חטוב בעל מראה צעיר.  הטיפול משלב מכשור מתקדם, החדרת חמצן טהור ותרכובת אנטי-אייג’ינג מהפכנית וייחודית ומביא לתוצאות מרשימות ונראות לעין: היקפים מוצרים, הפחתת מאגרי שומן, הפחתת הצלוליט, מתיחה ושיפור במרקם ומראה העור.
תרכובת האנטי-אייג’ינג מבוססת על תערובת מהפכנית הכוללת: מגבירי חילוף חומרים, מסלקי רעלים וחומרים מפחיתי שומן בשילוב עם מרכיבי אנטי-אייג’ינג, שומנים חיוניים (אומגה 3 ולציטין טהור), רטינול ונוגדי חמצון.
הטיפול כולל 3 שלבים:
שלב 1: הכנת הגוף: הסרת כל התאים המתים והחלקת שטח פני העור באמצעות התזת חמצן טהור. לחץ הסילון מכה בעור וגורם פילינג מבוקר ומדויק המסיר את השכבות העליונות של האפידרמיס ובכך מאפשר החדרה עמוקה של חמצן, לחות ומרכיבי התרכובת המעצבת.
שלב 2: טיפול תת-עורי: עיסוי העור באמצעות מכשור מתקדם המבצע פעולת שאיבה היוצרת ואקום. תאי השומן נפרדים והנוזל הלימפאטי שהיה כלוא ביניהם יכול להיספג במערכת הלימפאתית (מערכת הסינון הטבעי של הגוף). פעולה זו יוצרת הצרה משמעותית בהיקפים: מראה עור חלק ואחיד יותר(התוצאות ניכרות בד”כ מהטיפול השמיני).
שלב 3: הרמת גוף שלמה: החדרת חמצן טהור יחד עם תרכובת אנטי- אייג’ינג מעצבת ומהפכנית המובילה ליעילות כפולה:
החמצן בשילוב מרכיבי העיצוב גורמים לזירוז חילוף החומרים והפחתת מאגרי שומן.
החמצן בשילוב מרכיב האנטי-אייג’ינג מעניקים טיפול כללי לחידוש איכותו ומראהו של העור.
התוצאות:
גוף מעוצב ומוצק יותר
עור גמיש,מתוח וקורן
הצרת היקפים
הפחתה במאגרי השומן בגוף
עור בעל מרקם ומראה אחידים
למי הטיפול מיועד:
לגברים ולנשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
למי שמבקש טיפול משלים לעיצוב והצרת היקפים
למי שסובל מסימני צלוליט על העור
לנשים שסובלות מסימני מתיחה כתוצאה מהיריון או לאחר שינוי קיצוני במשקל
לבעלי/ות עור בוגר עם סימני הזדקנות בולטים לעין
לצד המכשור החדשני ומגוון שיטות הטיפול המהפכניות, עומד לרשותך ליין מוצרי טיפוח בלעדיים שפותחו ע”י צוות מומחים בעלי שם עולמי, המשלים את התהליך הטיפולי המבוצע במכון, שומר על תוצאותיו לאורך זמן ומגן על העור.