אוקסי סקאלפ

אוקסי סקאלפ

Oxy Scalp

יותר ויותר גברים ונשים סובלים מנשירת שיער ו/או שיער דליל עקב שינויים באורח החיים וחוסר איזון תזונתי. אחרים עשויים למצוא את שערם שמנוני מדי, יבש או פגום.
טיפול Oxy scalp מציע פתרון יעיל עבור טיפוח השיער . טיפול בלעדי זה עוזר לשמור על קרקפת ושיער בריאים וחיוניים יותר. טיפול  Oxy scalp כולל מסכת שיער ייעודית בעלת יכולות שיפור מרקם השיער וחיוניותו ועיסוי קרקפת במטרה להמריץ את מחזור הדם כך שבסופו של הטיפול השיער והקרקפת יהיו חיוניים , נקיים ובריאים יותר.

מהו הטיפול Oxy Scalp?
שימוש במכשיר ה – Oxy tech 2 המתקדם עם תרכובת ה Oxy scalp הבלעדית, בשילוב עם מסכה לשיער ושמן עיסוי הקרקפת. טיפול ה Oxy scalp יעיל עבור קרקפת בריאה ומאוזנת יותר, מטפל בשיער פגום ומחזק את סיב השיערה.

הטיפול רב שלבי, מורכב מחמצן בשילוב עם מים פיזיולוגיים, תרכובת ה – Oxy scalp הבלעדית, מסכה לשיער ועיסוי קרקפת מיוחד בשמן עיסוי הקרקפת . תרכובת ה – scalp Oxy  כוללת מגוון של תמציות בוטניות עם יתרונות מוכחים השומרים על עור הקרקפת , מטפלים במרקם השיער ומחזקים את סיב השערה. התרכובת משפרת את איכות השיער הנראה מבריק יותר ,ממריצה את מחזור הדם ועוזרת לטפח ולחזק את סיב השיערה.

מסכה  לשיער:
מסכת שיער משמשת לרכך את השיער תוך כדי הגנה מפני נזק עתידי ומשלימה את פעולת תרכובת הOxy scalp – המסכה מכילה Behentrimonium choride, מרכך עם תכונות אנטי סטטיות המתיר את כל הקשרים Amodimethicone המגן על השיער מפני אובדן לחות ומותיר אותו חלק. קולגן המשפר את המראה והתחושה של השיער, מסייע בגמישות וברק ויכול לשפר את המרקם של שיער פגום.

שמן עיסוי מיוחד לקרקפת:
שיער בריא דורש קרקפת בריאה. עיסוי הקרקפת ממריץ את מחזור הדם ומעודד את הייצור של שמנים טבעיים אשר מסייעים לשיער לשמור על גמישותו, בריאותו, הלחות שבו והרכות שלו. עיסוי קרקפת נעשה ע”י שימוש בכמה סוגים של שמנים. שמן חמניות המכיל כמויות גבוהות של ויטמיניםA, B, D ו– E, מינרלים, לציטין, אינסולין, וחומצות שומן בלתי רוויות והוא מספק לחות מעולה עבור השיער והקרקפת. שמן שקדים מרגיע קרקפת מגרדת, עוזר למנוע דלקות ושומר על הלחות. שמן קיק העשיר בנוגדי חמצון, מסייע בריכוך השיער ומחזק את סיב השיערה.

טיפול  Oxy scalp הבלעדי יספק לך קרקפת ושיער רכים ומאוזנים ,השיער שלך יהיה רך ועם ברק טבעי יותר. היתרונות לטווח ארוך תהיינה מורגשות עם סדרה של טיפולים.