אוקסי סקאלפ

אוקסי סקאלפ

Oxy Scalp

יותר ויותר גברים ונשים סובלים מנשירת שיער ו/או שיער דליל עקב שינויים באורח החיים וחוסר איזון תזונתי. אחרים עשויים למצוא את שערם שמנוני מדי, יבש או פגום.
טיפול Oxy scalp החדש של L.RAPHAEL מציע פתרון מושלם עבור טיפוח השיער. טיפול בלעדי זה עוזר לשיער דליל, מגביר את צמיחת השיער הטבעית, ושומר על קרקפת ושיער בריאים. טיפול  Oxy scalp כולל מסכה לשיער עם יכולות תיקון שיער, עיסוי קרקפת כדי לעזור להחזיר את הקרקפת והשיער למצב בריא מאוזן.

מהו הטיפול Oxy Scalp?
שימוש במכשיר ה – Oxy tech 2 המתקדם של L.RAPHAEL, עם תרכובת ה Oxy scalp הבלעדית, בשילוב עם מסכה לשיער ושמן עיסוי הקרקפת. טיפול ה Oxy scalp יעיל עבור קרקפת בריאה ומאוזנת יותר, מטפל בשיער פגום, עוזר לצמיחת שיער ומעכב נשירת שיער.

הטיפול רב שלבי, מורכב מחמצן בשילוב עם מים פיזיולוגיים, תרכובת ה – Oxy scalp הבלעדית, מסכה לשיער ועיסוי קרקפת מיוחד בשמן עיסוי הקרקפת הייחודי שלנו. תרכובת ה – scalp Oxy  הבלעדית של  L.RAPHAEL  כוללת מגוון של תמציות בוטניות עם יתרונות מוכחים, Eriobotrya Japonica Leaf תמצית המגבירה את התרבות תאי עור השיער, האחראים לצמיחתו. בנוסף יש לה השפעה יוצאת דופן על צמיחת שיער ועובי שיער. סרפד המסייע למניעת נשירת שיער. Rosmarinus Officinalis המעודד את צמיחת השיער ויכול לסייע במניעת נשירת שיער. Equisetum Arvense Leaf תמצית מקדמת המסייעת לצמיחת שיער בריא, משפרת את איכות השיער הנראה מבריק כמשי. הטיפול ממריץ את מחזור הדם, עוזר לטפח ולחזק את זקיקי השיער.

מסכה מיוחדת לשיער:
מסכת השיער המיוחדת oxy scalp משמשת לרכך את השיער תוך כדי הגנה מפני נזק עתידי ומשלימה את פעולת תרכובת ה-Oxy scalp.
המסכה מכילה Behentrimonium choride, מרכך עם תכונות אנטי סטטיות המתיר את כל הקשרים. Amodimethicone המגן על השיער מפני אובדן לחות ומותיר אותו חלק. קולגן המשפר את המראה והתחושה של השיער, ומסייע בגמישות וברק ויכול לשפר את המרקם של שיער פגום.

שמן עיסוי מיוחד לקרקפת:
שיער בריא דורש קרקפת בריאה. עיסוי הקרקפת ממריץ את מחזור הדם ומעודד את הייצור של שמנים טבעיים אשר מסייעים לשיער לשמור את גמישותו, בריאותו, לחות ורכות השיער. עיסוי הקרקפת של L.RAPHAEL נעשה ע"י שימוש בכמה סוגים של שמנים. שמן חמניות המכיל כמויות גבוהות של ויטמינים A, B, D ו- E, מינרלים, לציטין, אינסולין, וחומצות שומן בלתי רוויות והוא מספק לחות מעולה עבור השיער והקרקפת. שמן שקדים מרגיע קרקפת מגרדת, עוזר למנוע דלקות ושומר על הלחות. שמן קיק העשיר בנוגדי חמצון, מסייע בריכוך השיער, מרפא ומפחית נשירת שיער.

טיפול  Oxy scalp הבלעדי יספק לך תוצאות מיידיות. הקרקפת והשיער שלך יהיו רכים ומאוזנים והשיער שלך יהיה רך עם ברק טבעי יותר. היתרונות לטווח ארוך תהיינה מורגשות עם סדרה של טיפולים.

Comments

comments