דיימונד אוקסי-ליפט

דיימונד אוקסי-ליפט

טיפולי אנטי אייג'ינג

Diamond Oxy-Lift

ברונית רפאל מדע היופי, מותג מוביל בטיפולי אנטי אייג’ינג לטיפוח העור, שצבר שנות ניסיון רבות בטיפולי חמצן, לקחו את טיפולי החמצן צעד אחד קדימה ושילבו בו יהלומים. טיפול זה, המדעי, המתקדם והיוקרתי לפנים ולגוף  משפר את המראה ומרקמו של העור , מעניק בהירות לעור ושיפור בסימני ההזדקנות . יהלומי ה – Oxy-lift פועלים על ידי פריצת דרך מורכבת של חמצן, LEC 40 ואבקת היהלום, שיחד משפרים את מרקם העור ואת הגוון, ממזערים את מראה הקמטים, כתמי השמש וסימני המתיחה, מעודדים בניה מחודשת של סיבי הקולגן והאלסטין ומסייעים למראה עור צעיר ומוצק יותר.

למה יהלומים?
הזוהר של היהלום הוא שובה לב. היהלום הוא אבן החן הנחשקת ביותר בעולם. מעבר ליופיו, היהלום, עם הציפוי הנוקשה שלו, ידוע כחומר הטבעי הקשה ביותר על פני כדור הארץ. היהלום, כאשר נכתש לאבקה, הופך לפופולרי יותר ויותר בקרב טיפולי יופי יוקרתיים ועדינים.
אבקת היהלום, מסייעת בעדינות לחדש את העור ומשפרת את הזוהר הטבעי. בטיפול היהלומים החדש של רשת רונית רפאל מדע היופי, אבקת היהלומים פועלת בשילוב תרכובת אנטי אייג’ניג ייחודית המסייעת בהסרת רעלים המצטברים בעור באופן טבעי, משפרת את חילוף החומרים בתא, מעודד הסרת תאי עור מתים, משפרת את יכולת החידוש של העור, מעודדת תפקוד מטבולי בתאי העור ובכך מגבירה את ייצורו הטבעי של הקולגן וטישטוש סימני הגיל.

 

Close
לפרטים ולמידע נוסף השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם