דיימונד אוקסי-ליפט

דיימונד אוקסי-ליפט

טיפולי אנטי אייג'ינג

Diamond Oxy-Lift

ב – L.RAPHAEL, מותג עולמי מוביל בטיפולי אנטי אייג'ינג לטיפוח העור, שצבר 25 שנות ניסיון בטיפולי חמצן, לקחו את טיפולי החמצן צעד אחד קדימה ושילבו בו יהלומים. טיפול זה, המדעי, המתקדם והיוקרתי ביותר לפנים ולגוף, מבטיח לשפר את המראה ותחושת העור, מעניק בהירות חסרת תקדים ושיפור בסימני הזדקנות העור. יהלומי ה – Oxy-lift פועלים על ידי פריצת דרך מורכבת של חמצן, LEC 40 ואבקת היהלום, שיחד משפרים את מרקם העור ואת הגוון, ממזערים את מראה הקמטים, כתמי השמש וסימני המתיחה, בונים מחדש קולגן ואלסטין ומסייעים למראה עור צעיר ומוצק יותר.

למה יהלומים?
הזוהר של היהלום הוא שובה לב. היהלום הוא אבן החן הנחשקת ביותר בעולם. מעבר ליופיו, היהלום, עם הציפוי הנוקשה שלו, ידוע כחומר הטבעי הקשה ביותר על פני כדור הארץ. היהלום, כאשר נכתש לאבקה, הופך לפופולרי יותר ויותר בקרב טיפולי יופי יוקרתיים ועדינים.
אבקת היהלום, מסייעת בעדינות לחדש את העור ומשפרת את הזוהר הטבעי. בטיפול היהלומים החדש של המותג L.RAPHAEL, אבק היהלומים עובד בשילוב הנוסחה LEC 40  הבלעדית לL.RAPHAEL, ומסייע בהסרת רעלים המצטברים בעור באופן טבעי, משפר את חילוף החומרים בתא, מעודד הסרת תאי עור מתים, מעצים את יכולת החידוש של העור, מעודד וממריץ תפקוד מטבולי בתאי העור ובכך מגביר ייצור של קולגן ומטשטש את סימני הגיל.ובניקוי תאי העור.

 LEC-40 ו -Oxy-Lift?
LEC-40 הוא פטנט בינלאומי המורכב מלציטין טהור ונוגדי חמצון, בשילוב עם שומנים, ויטמינים ואומגה 3. ביחד עם הנוסחה הבלעדית של  Oxy-Lift L.RAPHAEL, המאפשרת זרימת חמצן עזה אך ללא כאבים, החומרים הפעילים של ה LEC-40 מסוגלים לחדור עמוק לתוך העור, וכך להיות יעילים ביותר במיצוק עור, במראה חלק ובהשבת הזוהר. תרכובת ה – LEC-40 פותחה באופן בלעדי על ידי צוות המחקר והפיתוח של L.RAPHAEL, תחת הנהגתו של הפרופ ' המוערך מאיר שיניצקי. LEC 40 מחדיר לעור לציטין טבעי, מרכיב חיוני הנמצא בעור צעיר שהולך לאיבוד ככל שהעור מזדקן. לציטין שומר על קרום התא מלהפוך נוקשה, כך גלוקוז, חומצות שומן האומגה 3 והוויטמינים A ו- E, כל החומרים המזינים החיוניים בLEC 40, מסוגלים לחדור בקלות רבה יותר אל העור כדי לשחזר את זוהר הנעורים הטבעי שלו.

Comments

comments