אולטרה גרוויטי

טיפול אולטרה גרוויטי מהפכני למלחמה בהזדקנות העור
עם העלייה בגיל פוחת מספר כלי הדם המספקים חמצן לעור וחלה ירידה בריכוז החמצן ברקמת העור. מצב זה גורם להאטת קצב חלוקת התאים ולקיצור משמעותי באורך חייהם. כתוצאה מכך, העור נעשה דק יותר, יבש וחסר חיים. אין לנו שליטה על הסיבות להזדקנות העור: שמש, זיהום אויר, שינויים הורמונליים ,גנטיקה ועוד. אולם כיום, בזכות התפתחות הטכנולוגיה, יש בידינו את השליטה והכלים להילחם בסימני הזמן.
פילוסופיית הטיפול שלנו מבוססת על עשרות שנות ניסיון , אלפי לקוחות מרוצים והבנה  כי אין בכוחו של סוג טיפול אחד או מוצר אחד להביא את העור למצבו האופטימלי ונדרשים לכך שילוב של כמה סוגי טיפולים יחדיו. טיפול האולטרה גרוויטי הוא דוגמא מצוינת לשילוב יעיל של מספר טיפולים וטכנולוגיות בעלות תוצאות מירביות.
אולטרה גרוויטי הנו טיפול אנטי – אייג’ינג מהפכני בתחום הרפואה האסתטית . הטיפול מיועד לספק פתרון כולל לכל שכבות העור ולמגוון רחב של בעיות. הטיפול משלב יתרונות ותועלות של מגוון טכנולוגיות וטיפולים: חמצן, אולטרה סאונד וחיזוק שרירים. הטיפול מקנה לעור מראה מורם ומתוח יותר בעל מגוון אחיד ומרקם חלק יותר ומפחית מראה קמטים וקמטוטים.
הטיפול מתבצע ע”י שילוב של מספר מכשירים רפואיים מתקדמים המשלבים מספר טכנולוגיות:
אולטרה סאונד: אנרגיה המסוגלת לחדור לעומק שכבות העור ובאמצעותה ניתן להחדיר מרכיבי קומפלקס אנטי-אייג’ינג בלעדי לייצור מוגבר של סיבי הקולגן – סיבים הנוטלים חלק מרכזי ברשת התמיכה של העור ותורמים למראה המוצק שלו. בנוסף, מכשיר האולטרה סאונד מייצר רעידות המדמות עיסוי זעיר על רקמות העור וגלי האולטרה סאונד עוזרים לשיפור מחזור הדם וחילוף החומרים בשכבות העור.
קומפלקס אנטי – אייג’ינג: נוסחה בלעדית המשלבת ויטמינים ומרכיבי הזנה חיוניים המסייעים להצערת העור ולהאטת קצב הזדקנותו. התרכובת מכילה: לציטין העוזר בריכוך קרום התא ומאפשר חדירה של חומרים מזינים לתא והפרשת רעלים מתוך התא, ויטמין A – המסייע ביצירת תאים חדשים ובחיזוק מרכיבי התמיכה של העור, אומגה 3 – התורם להפחתת מראה היובש בעור וליצירת מראה קורן ובריא,ויטמין C – התורם ליצירת קולגן וביחד עם ויטמיןE  מספק הגנה מפני התחמצנות ונלחם ברדיקלים החופשיים.
פולסים חשמליים: טכנולוגיה להפעלת ולחיזוק שרירי הפנים שנחלשו עם השנים, במטרה להחזירם לתפקודם האופטימלי. גירויים אלו יוצרים פעילות מוגברת של מחזור הדם  גורמים להגברת הפעילות של התאים, לחידוש הסיבים האלסטיים, להתחדשות רקמת העור ולמראה עור מורם יותר באזורים הרפויים.
טיפול אוקסי/חמצן: ממשפחת טיפולי האוקסי של רונית רפאל עושה שימוש במכשור רפואי מתקדם בשילוב עם מרכיבים מהפכניים לטיפולי אנטי-אייג’ינג יעילים. החמצן נדרש לקיום כל תהליכי ההתחדשות בגופנו. עם הגיל חלה הפחתה במספר כלי הדם המספקים חמצן לעור, תהליך הפוגע בקצב התחדשות העור ובמנגנון ההגנה והתיקון הטבעיים שלו. תוחלת החיים של התא מתקצרת, קצב חילוף החומרים מואט ורמת התפקוד יורדת באופן משמעותי. זו, למעשה, ההזדקנות של העור. משפחת טיפולי האוקסי נועדה להחדיר חמצן ברמה מיטבית בשילוב עם LEC40, תרכובת אנטי-אייג’ינג בלעדית ומהפכנית הרשומה כפטנט, אל השכבות העמוקות יותר של העור. התרכובת כוללת: לציטין , אומגה 3, ויטמינים ומינרלים בעלי יכולות דרמטיות של החייאה ומיצוק העור.

התוצאות:
– מראה עור בריא ורענן יותר
– עור שנראה מתוח, מורם ומחוטב יותר
– גוון אחיד ומרקם חלק יותר
– תוספת גמישות לעור
– הפחתה נראית לעין במראה סימני הגיל
– חיזוק ועיבוי הדרמיס  המקנה לעור מראה מוצק יותר
– שיפור עמידות העור כנגד נזקי הסביבה, למניעת הזדקנות מואצת

למי הטיפול מיועד:
– לגברים ולנשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
– למי שעור פניו רפוי וסימני הגיל מתחילים להראות לעין.