אולטרה ליפט

אולטרה ליפט

אולטרה ליפט צוואר ומחשוף למלחמה בסנטר כפול
אף אחד לא אוהב להסתכל על עצמו במראה ולראות סנטר כפול. אצלנו ברונית רפאל מחברים 20 שנות ניסיון למיטב הטכנולוגיה ועוזרים לך להחזיר את מראה עור הצוואר והמחשוף למצבו האופטימלי.
לכוח המשיכה יש השפעה לא אסתטית על עור הצוואר שלנו. צוואר פימה או “סנטר כפול” מתרחשים בעקבות התרופפות טבעית של שרירי העור והצוואר, עם העלייה בגיל או אצל אנשים הסובלים מהשמנה. במצב זה, לכוח המשיכה קל יותר “להוריד לרצפה” את העור הרפוי ולמתוח אותו, כמו מפרש מדולדל. אנחנו ברונית רפאל מציעים מגוון פתרונות מקצועיים שעוזרים בתיקון הבעיה.
ברשת רונית רפאל מדע היופי טיפול משולב לשיפור מראה עור הצוואר והמחשוף, המעודד החדרת לחות עמוקה בליווי חומצות שומן חיוניות וניקוז לימפטי במטרה להפחית עד כמה שאפשר את כמות השומן מאזור הסנטר.
פילוסופיית הטיפול ברשת דוגלת בשילוב מנצח של מספר טיפולים במטרה להגיע לתוצאות מריביות. בהתאם לכך, טיפול ה”אולטרה ליפט” שלנו משלב תועלות ויתרונות של שלושה טיפולים:
טיפול אנדו – ליפט: המותאם אישית לכל מטופל/ת, לעיסוי תת עורי, לניקוז תאי השומן והרעלים, לשיפור זרימת הדם ולהחדרת רכיבי האנטי אייג’ינג והחדרת פורסקולין לפירוק מהיר יותר של השומן.
טיפול אוקסי – סלים: המחזיר את העור המזדקן למצב מטבולי צעיר יותר ומשפר את מראהו החיצוני.
אולטרה – סאונד: טכנולוגיה המסייעת להחדרה יעילה של מרכיבי קומפלקס אנטי אייג’ינג בלעדי לעומק העור ומשמשת כזרז לייצור סיבי הקולגן התורמים למראה מוצק ומורם יותר.

התוצאות:
– הגברת רמת הלחות בעור
– העור נראה קורן ורענן, בעל מרקם וגוון אחידים
– העור נראה מוצק ומתוח יותר

למי הטיפול מיועד?
– לגברים ולנשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
– אנשים בעלי עודף משקל הסובלים מתופעת סנטר כפול
– למי שמוטרד ממרקם לא חלק ולא אחיד וממראה אפור וחסר חיוניות