פילינג מיקרו דרמבריישן

טיפולי אנטי אייג'ינג

העור שלנו יודע לחדש את עצמו במחזוריות קבועה. אך ככל שהשנים חולפות, מחזוריות התחדשות התאים מואטת. עודפי העור מצטברים, מקנים לעור מראה אפור וחסר חיוניות ומעצימים את מראה פגמי העור הקיימים.
רונית רפאל מדע היופי שמחה להציע לך את הטיפול שנשים רבות כבר אימצו כחלק משגרת טיפוח עורן: פילינג קריסטל. קילוף יסודי של תאי העור המתים באמצעות מכשיר פילינג קריסטל.
פילינג קריסטל מיועד לספק לעורך מנגנון טוב יותר לסילוק הפסולת, במטרה לשפר את הפוטנציאל שלו להראות במיטבו. פילינג קריסטל עוזר לחדש את המרקם והמראה האחידים, לאפשר לחומרי ההזנה והלחות לחדור לשכבות העור הפנימיות ולחולל שינוי דרמטי מבפנים.
איך זה עובד?
מכשיר פילינג הקריסטל מתיז חלקיקי קריסטל טחונים זעירים על העור. רסיסים אלו מסירים בעדינות ובנחישות את שכבת עודפי התאים המתים, מלטשים ומחליקים את שטח פני העור וחושפים שכבות עור חדשות וזוהרות.
בזכות סילוק התאים והפסולת המיותרת מראה הכתמים, הקמטוטים והצלקות על העור פוחת משמעותית ועורך יראה בהיר, רענן ובריא יותר ובעל מראה אחיד ומרקם קטיפתי.
בעת הטיפול, מנקים את העור, מעסים את הפנים כדי לעזור לוויטמינים לחדור לעור ומסיימים במסכה מזינה המותאמת אישית לסוג עורך. לאחר הטיפול, יתכן אודם מקומי שיעלם תוך שעות מספר.
התוצאות מידיות וניכרות לעין:
עור רענן ובריא בעל מרקם וגוון אחידים
הפחתה משמעותית במראה הכתמים, הקמטוטים והצלקות
שיפור בספיגה ובשימור חומרי הלחות וההזנה

האזורים המומלצים לטיפול:
עור הפנים, הצוואר והמחשוף
למי הטיפול מיועד:
• מתאים לכל סוגי העור
• לנשים ולגברים בגילאי 35 ומעלה הסובלים מעור שנראה עייף וחסר ברק
• לכל מי שרוצה עור רענן וקורן

מחקר : השפעת המיקרו דרמבריישן על העור

מספר מחקרים נערכו בעולם כדי לבדוק את השפעת המיקרו דרמבריישן על העור.
מיקרו דרמבריישן אפקטיבי כאשר הוא מבוצע כסדרת טיפולים. ניתן להבחין בשינויים חיוביים כבר לאחר הטיפול הראשון (העור חלק יותר ובעל מראה בריא יותר). לאחר סדרה של מספר טיפולים, רמת השמנוניות בעור יורדת, נקבוביות מורחבות כבר אינן בולטות כקודם, ובמקרים רבים נראה שיפור גם במראה של קמטים בעור.
השפעות המיקרו דרמבריישן על האפידרמיס (השכבה העליונה בעור):
שינויים באפידרמיס מתרחשים לפני שינויים בשכבות עמוקות יותר בעור. בדיקה מיקרוסקופית של האפידרמיס מגלה מספר השפעות בעקבות הטיפול:
1. שכבת האפידרמיס גדלה עקב היווצרותם של תאים חדשים
2. התאים בשכבות התחתונות של האפידרמיס ארוגים יחד בתבנית עקבית יותר מאשר לפני הטיפול (אז חלק מהם היו מסודרים בצורה אקראית)
3. כשבוע לאחר הטיפול – הלחות שנצפית בעור גבוהה יותר מאשר לפניו
השפעות המיקרו דרמבריישן על הדרמיס (השכבה העמוקה יותר בעור):
הדרמיס היא השכבה שבה חל השיפור המשמעותי ביותר בעקבות הטיפול. שינויים שמתרחשים בעור בעקבות סדרה של טיפולים, מגדילים את העובי והסמיכות של שכבה זו:
1. מספר סיבי הקולגן גדל, והמארג שלהם הופך למהודק יותר
2. מספר הסיבים האלסטיים גדל אף הוא, מה שמעניק לעור גמישות רבה יותר
3. מתגברת בעור הנוכחות של חומרים כימיים שמעורבים בדרך כלל בריפוי זיהומים, מה שמצביע על תהליך חיובי באזור
4. זרימת הדם בשכבת הדרמיס מתגברת – כדי לתמוך בתהליך הריפוי
טיפול מיקרו דרמבריישן גורם לעור מעין “טראומה” ביולוגית זעירה, שמאלצת אותו לתקן את עצמו באופן מובנה. התהליך, שמעודד את היווצרותם של תאים חדשים, מקנה לעור מראה בריא יותר.