אנטי גרוויטי

טיפולי אנטי אייג'ינג

אנטי גרוויטי לעור מורם ומתוח יותר
כולנו מכירים אנשים שהשנים עשו להם רק טוב. הם בטוחים בעצמם, קורנים ונראים טוב מאי פעם, גם בעשור החמישי או השישי לחייהם. איך הם עושים את זה?!
נשים וגברים בכל העולם כבר הצטרפו למלחמה בהזדקנות העור, בעזרת סדרת טיפולים ייחודית מבית רונית רפאל מדע היופי, שיאפשר גם לך ליהנות מעור מורם ומוצק יותר, בעל גוון חלק ואחיד. הכל בזכות טיפול חדשני הכולל את מכשיר ה- Anti- Gravity החדשני, הפועל על אנרגיית אולטרה סאונד, לצד קומפלקס אנטי-אייג’ינג בלעדי.
עם הגיל חלה הידלדלות במרכיבים שונים של העור,ביניהם הקולגן. גם שרירי הפנים נחלשים ומתקשים לתמוך בעור במצב מתוח, מורם וממוצק. טכנולוגיית האולטרה סאונד בשילוב עם אנרגיה חשמלית מטפלים יחדיו וביסודיות בשני מצבים אלו, במטרה להחזיר את העור למצבו המיטבי: מתוח וגמיש יותר ובעל מראה חלק.
טיפול ה – Anti-Gravity משלב טכנולוגיות ייחודיות:
טכנולוגיית האוקסי-טק – הוספת חמצן טהור לתוך העור: מכשיר פורץ דרך המבוסס על עקרונות ההנדסה האווירונאוטית וטכנולוגיית הסילון, שביכולתו להחדיר חמצן לעומק העור, לשכבה שבה פעילותו תהיה היעילה ביותר לה לא ניתן להגיע באמצעות מריחה רגילה של תכשיר טיפולי.

– מכשיר האוקסי –טק מבצע שתי פעולות עיקריות:
• הסרה עדינה של שכבת התאים מעל פני העור
• החדרה ממוקדת ויעילה של חמצן
החמצן מספק לעור את מאגר האנרגיה לו הוא זקוק לתפקוד תקין. על פי הספרות המדעית העור מאבד 25% מכמות החמצן שבו בגיל 30, עד 50% מכמות החמצן בגיל 40 וכן הלאה עם עליית הגיל. תאי עור שאינם מקבלים את כמות החמצן הדרושה להם מאופיינים בקצב חילוף חומרים מואט. הם מתחלקים פחות, רמת התפקוד שלהם יורדת באופן משמעותי ותוחלת החיים שלהם קצרה יותר. התוצאה: העור נעשה יבש יותר, דק יותר, גמיש פחות ורגיש יותר להופעה מוקדמת של סימני גיל הבולטים לעין. הוספת חמצן טהור לתוך העור מייצרת מאגרי חמצן חדשים, עוזרת להגדיל את כמות הקולגן בעור ומשפרת את גמישותו. האפקט נראה לכל עין והמחמאות מתחילות לזרום.

– אנרגיה חשמלית המפעילה, בעזרת פולסים חשמליים, את שרירי הפנים שנחלשו עם השנים. הפולסים החשמליים מחזקים את השרירים ומחזירים אותם לתפקוד אופטימלי, משפרים את מחזור הדם בעור, עוזרים להפחית מראה של קמטים וקמטוטים ומשפרים את גמישות העור.
התוצאה:
• עור “מורם” ומתוח, בעל מראה חלק יותר
• הפחתה של מראה הקמטים והקמטוטים
• מרקם רך המסייע להאטת קצב הזדקנות העור
למי הטיפול מיועד?
• לגברים ונשים מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף קודם לכן
• למי שעור פניו רפוי וסימני הגיל מתחילים להראות לעין
• למי שמוטרד ממראה רפוי של עור הפנים