אוקסי איי טריטמנט

Oxy  Eye treatment

טיפול עיניים ייחודי העוזר לך לשמור על האזור העדין סביב העיניים במצב אופטימלי תוך תיקון נזקי העבר. זוהי הדרך האידאלית לטיפול באזור העיניים, בין אם את לפני אירוע חשוב או מעוניינת בתכנית עם יתרונות לטווח ארוך, Oxy eye הוא הטיפול האידיאלי עבורך.

מהו טיפול Oxy eye?
ע”י שימוש במכשיר טכנולוגי מתקדם ותרכובת בלעדית לטיפול באזור העיניים המיוחד שלנו, הטיפול מפחית את המראה של עיגולים כהים ופיגמנטציה ומסייע במניעת ההזדקנות המוקדמת של העור. הטיפול יעיל מאוד לשיקום של העור, המרקם והמראה שלו ולשיפור בסימני הזדקנות הנראים לעין: יובש, קמטים וקווים עדינים, אובדן המוצקות, חספוס, כתמי שמש וכתמי גיל.

הטיפול רב שלבי, מורכב מחמצן בשילוב עם מים פיסיולוגיים ותרכובת ייחודית, מסכת קולגן  ועיסוי מיוחד של אזור העיניים באמצעות סרום ייחודי לאזור העדין של העיניים.

תרכובת טיפול החירום:
התרכובת מורכבת מויטמינים וחומרים מזינים אחרים אשר יחד יוצרים נוסחה חזקה במאבק נגד העיגולים הכהים והסימנים הנראים לעין של הזדקנות סביב העין.

ריכוז גבוה של חומצות אמינו, כולל פרולין, הידרוקסי-פרולין וגליצין, מגביר את ייצור הקולגן האחראי על מיצוק העור. ויטמינים התמוכים בהתחדשות תאית ומשפרים את מבנה התמיכה הפנימי של העור. ויטמינים B1 ו- E הידועים כנוגדי חמצון מסייעים להגן על העור. ויטמין B2 עוזר להפקת קרניות ותיקון העור. ויטמין B3 משפר את מראה הקמטים ומפחית כתמי עור ואדמומיות. לציטין המחיה את קרום התאים ומאפשר קליטה יעילה יותר של החמרים לתוך התאים.