אוקסי אימרג'נסי איי טריטמנט

Oxy- Emergency Eye treatment

טיפול עיניים ייחודי זה עוזר לך לשמור על האזור העדין סביב העיניים במצב אופטימלי תוך תיקון נזקי העבר. זוהי הדרך האידיאלית לטיפול בחששות הנפוצים ביותר באזור העיניים. בין אם את זקוקה בדחיפות לטיפול חירום לפני אירוע חשוב או מעוניינת בתכנית עם יתרונות לטווח ארוך, Oxy eye הוא הטיפול האידיאלי עבורך.

מהו טיפול Oxy eye?
שימוש במכשיר הטכנולוגי המתקדם והבלעדי של L.RAPHAEL, תרכובת בלעדית לטיפול חירום לעיניים ועיסוי אזור העיניים המיוחד שלנו. הטיפול מפחית את המראה של עיגולים כהים ופיגמנטציה ומסייע במניעת ההזדקנות המוקדמת של העור. יעיל מאוד לשיקום של העור, המרקם והמראה שלו ולשיפור משמעותי בכל סימני הזדקנות הנראים לעין: יובש, קמטים וקווים עדינים, אובדן המוצקות, חספוס, כתמי שמש וכתמי גיל.

הטיפול רב שלבי, מורכב מחמצן בשילוב עם מים פיסיולוגיים ותרכובת בלעדית לטיפול החירום, מסכת קולגן  ועיסוי מיוחד של אזור העיניים באמצעות סרום ייחודי לחיזוק.

תרכובת טיפול החירום:
התרכובת מורכבת מויטמינים וחומרים מזינים אחרים,  אשר יחד יוצרים נוסחה חזקה במאבק נגד העיגולים הכהים והסימנים הנראים לעין של הזדקנות סביב העין.

ריכוז גבוה של חומצות אמינו, כולל פרולין, הידרוקסי-פרולין וגליצין, מגביר את ייצור הקולגן למיצוק העור. ויטמין תומך התחדשות תאית ומשפר את מבנה התמיכה הפנימי של העור. ויטמינים B1 ו- E הידועים כנוגדי חמצון מסייעים להגן על העור. ויטמין B2 עוזר להפקת קרניות ותיקון העור. ויטמין B3 משפר את מראה הקמטים ומפחית כתמי עור ואדמומיות. לציטין טהור מחיה את קרום התאים ומאפשר קליטה יעילה יותר של החמרים לתוך התאים.

טיפול חירום Oxy eye יעיל מאוד ויספק תוצאות מיידיות ומתמשכות. העור העדין סביב העיניים יהיה מורם יותר באופן הנראה לעין והפנים שלך ייראו רעננות ומתחדשות.

סדרה של טיפולים תפחית את מראה העיגולים, קווים כהים וקמטים, כתמי שמש וגיל. העור יהיה בעל לחות ויצליח לשמור על רמות לחות אופטימליות לתקופות זמן ארוכות יותר.

Comments

comments