טיפול משולש לשיפור מראה עור גב היד

שיפור מראה עור גב היד

Advanced Anti-Aging Hand Triple Therapy
הידיים שלנו מגלות עלינו את כל מה שאנחנו רוצים להסתיר… ידיים מטופחות הן ידיים בטוחות יותר, הן תמיד מושטות קדימה, להציע עזרה… לומר “שלום, נעים להכיר”… לחבק…
הידעת שסימני ההזדקנות מופיעים קודם על גב כף היד ורק אחר כך בעור הפנים והצוואר? לאחר שנים שבהן נחשפו כפות הידיים שלנו לכל המפגעים החיצוניים האפשריים: אקלים ,חומרי ניקוי, תזונה לקויה ועוד- ביקור אצל המניקוריסטית כבר אינו מספיק לשמירה על עור מטופח, רענן וחלק.
רשת רונית רפאל מדע היופי מציגה גישה טיפולית חדשנית ומקיפה לשיפור מראה עור הידיים, המורכבת מייעוץ אישי וממקבץ טיפולים משלימים – Advanced Anti-Aging Hand Triple Therapy. שלב הייעוץ נועד לבדיקת מצב העור ולהדרכה מעמיקה על האופן שבו מומלץ להגן על הידיים ולטפל בהן ברמה היום-יומית. הטיפול עצמו בנוי מ-3 שלבים אפקטיביים וממוקדים, הפועלים יחד במטרה לשקם את מראה העור הפגוע ולעזור לו להגן על עצמו מפני מפגעי הסביבה.
שלב ראשון: טיפול פוטו לייט – שימוש בקרני אור באורכי גל שונים לחידוש מראה העור, להפחתת מראה כתמי שמש וגיל, להאצת ייצור הקולגן והאלסטין האחראים על דחיסות,חוזק וגמישות העור ולשיפור מראה הקמטוטים.
שלב שני: טיפול מזו-אומגה – החדרת כמויות זעירות של מרכיבים בעלי יתרונות אנטי- אייג’ינג לשכבה האמצעית של העור, למראה בריא וחיוני יותר, להפחתת מראה הקמטוטים ולשיפור גמישות העור. (מבוצע על ידי רופא מוסמך)
שלב שלישי: טיפול אוקסי האנד בהתאם לצורכי העור של המטופל/ת – בחירה אישית מתוך מגוון טיפולי אוקסי בלעדיים, המשלבים רכיבים מהפכניים ויעילים לטיפולי אנטי –אייג’ינג לעור בעזרת מכשיר האוקסי- טק הבלעדי של רשת רונית רפאל-מדע היופי. האוקסי –טק הנו מכשיר פורץ דרך המבוסס על עקרונות ההנדסה האווירונאוטית וטכנולוגיית הסילון. ביכולתו להחדיר את מרכיבי הטיפול לעומק העור, לשכבה בה פעילותם תהיה היעילה ביותר, לשם לא ניתן להגיע באמצעות מריחה רגילה של התכשיר הטיפולי.
מכשיר האוקסי-טק מבצע שתי פעולות עיקריות:
• הסרה עדינה של שכבת התאים המתים מעל פני העור
• החדרה ממוקדת ויעילה של הרכיבים פעילים לשכבות העור
התוצאה:
• שיפור משמעותי באיכות, בעובי ובצפיפות העור
• העשרת העור בלחות
• מראה קורן, בריא, מתוח, רך ומוצק יותר
• הפחתה משמעותית של כתמי השמש והגיל
את הטיפולים במרכז משלימה מערכת מוצרי הטיפוח לבית, השומרת על תוצאות מיטביות – עור ידיים חלק, מטופח וגמיש יותר לאורך זמן.
הידיים עושות בשבילנו המון, לא הגיע הזמן שנעשה משהו בשבילן?