הדגשת תווי פנים

הדגשת תווי פנים

טיפולי הדגשת תווי פנים למראה מטופח לאורך כל היום

דמייני את עצמך מתעוררת בכל בוקר ונראית במיטבך … עינייך מודגשות כאילו הרגע תחמת אותן בקו אייליינר עדין, הגבות מעוצבות ומסודרות באופן המעניק לפניך מסגרת מחמיאה ושפתייך מלאות וצבועות בגוון טבעי שטרם דהה וכל זאת בשנייה שפקחת עיניים ולאורך כל היום! עכשיו תפסיקי לדמיין!
לכל אחת מאתנו ישנם יתרונות שהיינו רוצות לטפח ולהבליט ונקודות תורפה קטנות שאותן היינו שמחות לטשטש. אורח חיים המודרני אינו משאיר לך הרבה זמן לעצמך. בין הקריירה, לבית, למשפחה, לבן הזוג פלא שיש לך זמן לנשום…
רונית רפאל מזמינה אותך להנות מהניסיון, מהמקצועיות ומהמכשור המתקדם ביותר, שהפכו חלום למציאות לאלפי נשים ברחבי העולם. בקלות, בלי כאבים ועם תוצאות שנשארות לאורך זמן.
תארי לעצמך איך זה לקום בבוקר ולהיראות במיטבך. העיניים בורקות וצבען מודגש כאילו זה עתה הנחת אייליינר בקו עדין, הגבות נראות כאילו הרגע סיימת לעצבן ולסדרן והן מקנות מסגרת מחמיאה לפנייך ולעינייך ולשפתיים יש גוון “בייבי” טבעי שצבען טרם דהה. את כל זה מעניק לך טיפול הדגשת תווי פנים.
המדד ליופי הוא סימטריה של הפנים. טיפולי הדגשת תווי פנים מטפלים במקרים מסוימים של חוסר סימטריה ומקנים לך מראה מושלם ומוקפד לאורך כל היום.

המוטו שלנו: להבליט – לא לבלוט! הבלטת יתרונות קיימים, מילוי קמטים וטשטוש פגמים קטנים.

הדגשת שפתיים:

בואי להשיג עצמך את השפתיים המלאות והחושניות שתמיד חלמת עליהן! השפתיים הן איבר חושני בולט. ככל  שמתבגרים, גוון השפתיים שלנו הופך בהיר ולא אחיד. אנחנו ברונית רפאל גם תוחמים את השפתיים ויוצרים להן מסגרת טבעית ויפה וגם מעמיקים את הצבע בהתאם לגוון העור ולטעם האישי.

הדגשת עיניים:

עיניים יפות מושכות את תשומת הלב. אנחנו מזמינים אותך להנות מעיניים מודגשות, סימטריות ומאופרות באופן טבעי ללא כל מאמץ מצדך.

עיצוב גבות:

גבות מעוצבות משלימות את המראה המוקפד והמטופח שחלמת עליו. הדגשת הגבות גורמת ל”פתיחת” העפעף ועיצובן תורם לסימטריה של הפנים.לשיפור תוצאות הטיפול ולשמירתן לאורך זמן, אנו ממליצים על המשך טיפול יומי באמצעות ליין מוצרי טיפוח בלעדיים שפותחו בבית L.RAPHAEL, ע”י מומחים בעלי שם עולמי בראשות פרופ’ שיניצקי.

התוצאות:

– מראה מטופח ומוקפד מהרגע שהתעוררת ולאורך כל היום
– הדגשת המראה הטבעי והקווים הקיימים
– טשטוש פגמים קטנים

למי הטיפול מיועד?

– לנשים שרוצות להתעורר בבוקר כשהן נראות במיטבן
– לנשים שקמות “מחוקות” ורוצות מראה מודגש
– לנשים שלא רוצות איפור מרוח (בבריכה,במכון כושר ועוד)
– לנשים בעלות גבות דקות או מרוטות
– לבעלי/ות עיניים קטנות או בולטות מידי
– לבעלי/ות שפתיים דקות, לא סימטריות או חיוורות
– לכל מי שרוצה להיראות טוב מבלי להשקיע

Comments

comments