כולנו מכירים את ההרגשה של להתבייש לפשוט את החולצה בים, ללבוש מכנסיים ארוכים במקום שורט, ללטף את הרגל ולהרגיש "קוצים" יום אחרי שגילחת או להשלים עם כאבי המריטה בשעווה.
אלו הן מקצת מהדוגמאות שאלפי נשים וגברים בעולם כבר שכחו מזמן…

בעשור האחרון חלה התפתחות עצומה בתחום הסרת השיער לצמיתות. שיטות כמו שעווה,
גילוח או פינצטה החלו להיעלם ואת מקומן תפס טיפול הסרת השיער בלייזר, שהוכח כמשיג התוצאות הטובות ביותר ביחס לשיטות מתקדמות אחרות כמו פולסים חשמליים(IPL).

להבדיל מהשיטות הישנות, שמספקות פתרון זמני בלבד ובמקרים רבים גם כואבות ולא נוחות, הסרת שיער בלייזר היא הטכנולוגיה היעילה והבטוחה ביותר להסרת שיער, המאפשרת להיפטר משיער מיותר גם בשטחי עור גדולים.

חשוב לדעת: כשרוצים לבחור בטיפולי הסרת שיער לטווח ארוך יש לשים לב למספר פרמטרים חשובים שאותם צריך לבדוק: ניסיון, בטיחות, יעילות ותוצאה ארוכת טווח – אצלנו אנחנו מבטיחים לכם ניסיון של למעלה מ-25 שנה ומכשור מהמתקדמים בעולם.

למי הטיפול מתאים?

למי הטיפול מתאים?

– אנשים שמעוניינים בהסרת שיער קבועה ומתמידה: הטיפול בלייזר יכול להוביל להסרת שיער קבועה ולמניעת צמיחתו מחדש באזורים מסוימים בגוף.

– אנשים בעלי שיער כהה וצמחי: הטיפול בלייזר יעיל ביותר על שיער כהה וצמחי, מאחר והלייזר מיועד לפגיעה בפיגמנט השיער.

– אנשים אשר מעוניינים בתוצאות ארוכות טווח: בעזרת מספר טיפולים רציפים ניתן להשיג תוצאות ארוכות טווח והסרה יעילה של השיער.

– אנשים בעלי עור רגיש: הלייזר יכול להיות אפשרות טובה עבור אנשים עם עור רגיש שסובלים מהפרעות עור או גירויים מגוונים בתגובה לשיטות הסרת שיער אחרות.

התוצאות שלנו

– הפחתת השיער: עם כל טיפול עבור רוב האנשים, צמיחת השיער תפחת ושורש השערה יחלש.

– תוצאות קבועות: לאחר מספר טיפולים רצופים, רוב האנשים יראו תוצאות קבועות של הסרת השיער.

– שיפור במרקם ובמראה העור: הסרת השיער בלייזר עשויה להשפיע על מרקם העור ולהשאירו רך וחלק.

– הפחתת סיכוני פציעה עורית: בניגוד לשיטות הסרת שיער אחרות, כמו גילוף או וקסילציה, הסרת השיער בלייזר יכולה להפחית באופן משמעותי את סיכון הפציעה העורית כגון חתכים או גירויים.

– שיפור באיכות החיים: על פי דיווחים, רבים מחווים שיפור באיכות החיים שלהם לאחר הסרת השיער בלייזר, מה שכולל הרגשה של נוחות וביטחון עצמי גבוהים יותר.

עם זאת, חשוב לזכור כי התוצאות עשויות להיות שונות בין אנשים שונים, ויכולות להיות נדרשות טיפולים נוספים כדי להשיג את התוצאות הרצויות

שאלות ותשובות

בדרך כלל, הטיפול בלייזר אינו כואב, אך יתכן כי יהיה קצת תחושת חום מקומי או כיווץ קל בעור. רוב האנשים מתמודדים עם זה בקלות ולא מרגישים כל כאב. אם יש כאב או תחושת אי נוחות גדולה, כדאי לציין מול המטפל.

כן, טיפולי הלייזר בטוחים כל עוד מתקיימות הוראות השימוש ומבוצעים על ידי מומחה מוסמך.

הטיפול מתאים למצבים בהם צבע השיער כהה יותר מצבע העור ואינו מתאים לבעלי שיער דק ופלומתי. במהלך הטיפול מומלץ ואף חובה שלא להשתזף כעשרה ימים לפני ואחרי הטיפול כדי להימנע מתופעות לוואי.

תוכנית הטיפול אורכת עשרה מפגשים, כיון שצמיחת השיער היא מחזורית, השערה צומחת במשך כמה שנים ואז נושרת, כאשר שערה חדשה צומחת במקומה, מאחר ובמהלך הטיפול לא כל השערות נמצאות באותו שלב במחזור הצמיחה, לא כל השורשים ייהרסו באותה אפקטיביות על ידי קרן הלייזר. שערות שאינן נמצאות בשלב הצמיחה יעברו טיפול אפקטיבי בסבב הטיפולים הבא.

לפגישת אבחון מקצועי ללא עלות

לחיפוש הקלידו כאן: