חיפוש אחר פתרונות אישיים הניע אותה להקים את המרכז שיציע את הטיפול הראוי והטוב ביותר, לכן אתם יכולים להיות בטוחים שבכל הנוגע לטיפול באקנה, אתם תהיו בידיים הטובות והמבינות מכל. 

הפנים שלנו, על כל המכלול , הן הרושם הראשוני שלנו, הן אלה שאמורות להוביל אותנו בגאון ולייצג אותנו בכבוד אל מול הצד השני.

כאשר אנו סובלים מאקנה, מעבר לתופעות הפיזיולוגיות, יכולים להיווצר גם פצעים מנטליים- שנים של הסתרה, חוסר בטחון והתמודדות עם אתגר חיצוני וטיפול לא מותאם יכול לגרום נזק לטווח הארוך. לכן, הטיפול ברשת רונית רפאל מדע היופי, מותאם באופן אישי לכל אדם לפי חומרת התופעה.  

טיפולי אקנה

ברשת רונית רפאל- מדע היופי אנו מציעים טיפול פנים מקצועי שמבוסס על ויטמינים, מינרלים וליפידים, שיכול להחזיר את היציבות לעור ולשפר את מצב פצעי הבגרות.

טיפול בפצעי בגרות – אקנה

טיפול בפצעי בגרות – אקנה

הטיפול בפצעי בגרות מותאם באופן אישי לכל אדם לפי חומרת התופעה. במקרים קלים נהוג להשתמש במשחות נגד פצעי בגרות. במקרים חמורים יותר רופאי עור רושמים טיפול תרופתי.
טיפול פנים מקצועי שמבוסס על ויטמינים, מינרלים וליפידים, יכול להחזיר את היציבות לעור ולשפר את מצב פצעי הבגרות. מומלץ לשלב את טיפול הפנים עם טיפול בחמצן. ביכולתו של החמצן להאיץ את תהליכי התיקון וההתחדשות ולנטרל מצבי דלקת. טכנולוגיה נוספת היא שימוש במכשיר תדר גבוה, המחטא את העור על ידי בלימת התפתחות חיידקית במשך 24 שעות.

מומלץ לשלב את טיפול הפנים עם טיפול בחמצן, שיכול להאיץ את תהליכי התיקון וההתחדשות ולנטרל מצבי דלקת. טכנולוגיה נוספת היא שימוש במכשיר תדר גבוה, המחטא את העור על ידי בלימת התפתחות חיידקית במשך 24 שעות.


בסוף הטיפול, תוכלו לצאת אל העולם בראש מורם עם חיוך גדול, פנים נקיות ותחושת בטחון פנימית, אנחנו כאן איתכם בדיוק בשביל זה. 

 

טיפול אקנה

למי הטיפול מתאים?

טיפול אקנה מתאים לכל מי שסובל מבעיות עור כמו פצעים דלקתיים, תפרחת או עור שמן. הטיפול מתאים לכל הגילאים, לגברים ולנשים וניתן להפעילו גם על עור רגיל ולא רק על עור שמן.

כל תוכנית טיפול מותאמת באופן אישי בהתאם לסוג הפצעים, סוג העור ומצב העור של הלקוח ע׳׳י יועצת מומחית.

שאלות ותשובות

אקנה נגרמת על ידי יתר שומן בעור ותאי עור מתים שחוסמים את פתיחות השערים העוריים, מה שגורם להפרעות בתהליכי החלמת העור ולהתפתחות פקעונים ודלקות בעור.

השיפור במצב האקנה אמור להופיע באופן מהיר אחרי מספר שבועות עד מספר חודשים. יחד עם זאת, כל מטופל מגיב בצורה שונה והשיפור הינו אינדיבידואלי.

כן, טיפול באקנה יכול להתאים לכל סוגי העור. עם זאת, ייתכן וישנם טיפולים ספציפיים המיועדים במיוחד לסוגי עור מסוימים, כגון טיפולים לעור שמן או טיפולים לעור יבש. יועצות היופי שלנו כאן על מנת לאבחן ולהבין איזה טיפול הוא הכי מתאים לסוג העור ולמצב האקנה של הלקוח.

לפגישת אבחון מקצועי ללא עלות

לחיפוש הקלידו כאן: